Jaké svatební šaty? Měřím 163 cm, velikost 38-40

Profilova fotka
Ahoj, jsem vcelku malé postavy, 163 cm, velikost mám tak 38-40, relativně prsata jsem ....jaky střih šatů byste doporučuju...nějak se v té bílé barvě pořad necítím dobře.... Podpatky si samozřejmě vezmu (ne víc jak 8cm), ale pořad dost tápu...máte nějaké typ...? Třeba osvědčený střih....
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučila bych jít vyzkoušet.. takhle se to nedá říct.. ;-) a klidně zkus i jiné barvy, nikde není psáno, že musíš mít bílé šaty.. Třeba se budeš cítit v jiné barvě či kombinací bílé s jinou lépe.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, jsou krásné šaty, které doplňuje nějaká jiná barva než celé bílé. Mrkni třeba ke mě do alba - mám tam kombinaci černo-bílé (sice na svatbu bílé budou, ale pro představu, že nemusejí být bílé a přesto můžou být krásné) Nebo jsou krásné v kombinaci s červenou, růžovou, lila, modrou - záleží, jakou máš ráda... ale bez fotky nějakých vyzkoušených se to dá opravdu špatně odhadnout... jo a já mám 167cm, takže o tolik víc to teda není
Odpovědět
Já bych zkusila střih, co tě protáhne. Šupni nějaké fotky, takhle je to těžké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den slečno barbarra, určitě to chce vyzkoušet různé typy šatů. Co se týká barev, ne každá nevěsta se cítí v čistě bílých šatech. Možností je je hodně buďto zvolit šaty v barvě krémové nebo ty bílé něčím barevným doplnit. Přikládám pár obrázků podle Vašeho popisu, co by Vám mohly sedět pro inspiraci.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?