Zkouška šatů Caxa - občerstvení, servis

17. pro 201980

Ahoj holky, mám naplánovaný termín v Caxe na zkoušení šatů a s kamarádkou jsme to vzaly jako slavnostní událost. Byla bych moc ráda, kdyby pro nás mohli připravit třeba kávu, popřípadě víno - máte s tím zkušenosti, bývá něco nachystáno? Zkouška je zpoplatněná, tak jsem doufala, že by to šlo... 🙂

• Já byla zkoušet v Olomouci a kamarádky co byli se mnou si jsou jisté, že tam šaty zkoušet nepůjdou. Byla jsem moc zklamaná, také jsem čekala lepší přístup v takovém salónu. Paní byli arogantní, nepříjemné, bylo vidět že je to nebaví, byli by asi nejradši aby jste si vybrala prvni šaty a odešla. K šatům vás vůbec nepustí, aby jste si vybrala, které se vám líbí, takže když vám je donesou a řekněte že se vám tyhle nelíbí a musí pro jiné tak mají kyselé obličeje. A pokud nemáte velikost 36-38 tak čekejte že mají tak max 5 kusů od každé velikosti. Byla jsem pak zkoušet v jiném nejmenované menším salónu a paní příjemná, zeptala se jestli nechceme kávu, já se mezitím prošla mezi šatama a vybrala ty které by se mi líbili. Prostě úplně jinej přístup než v Caxe. A i tady v diskuzích najdete hodně diskuzi o Caxe, většinou negativních. Snad budete mít lepší zkušenost.

• Já jsem měla pozitivní zkušenost. Asi dost záleží jakou asistentku dostaneš. Mezi šaty se chodit nesmí, to je pravda. Ale člověk by tam stejně jenom hrabal a na ramínku to vždycky vypadá jinak než na těle. Byla jsem v jiném salónu, kde mi právě řekli, tak si to prohrabte a vyberte si. To mi taky nepřišlo jako přístup "salonu". Stejne jsem jim nakonec řekla, co bych chtěla, ať mi něco najdou. Není to jako vybírat tričko v obchodě. Očekávám, že řeknu, jakou mam představu a oni mi začnou nosit, popřípadě mi ještě vyberou navíc, to co by mi doporučili. A v Caxe to tak bylo. Paní jsem už po 1,5 hodině stopla, že to stačí, že si vyberu z těch, co už jsem vyzkoušela. Mají tam nějakou ledničku, takže si asi můžeš nějaké občerstvení koupit. Neptala jsem se. Zdarma je automat s vodou.

• Ahoj, mam zkusenost z Brna a musim rict ze naopak pozitivni. Saty tam maji opravdu krasne. Vim ze tam meli dzban s vodou, jestli nam nabizeli i kavu nebo vino, uz si bohuzel nevzpominam, ale my si obvykle nikde nic nedavame. Slecna byla prijemna, posadila si nas a vyzpovidala, ukazala jsem ji v tabletu saty, ktere bych si chtela vyzkouset, vsechny mi prinesla a pomahala mi s oblekanim. Je pravda ze v me velikosti 40, moc vyber nebyl, tak me vzala i mezi saty a ukazovala ktere by jeste pripadali v uvahu a ptala se zda bych chtela nektere vyzkouset. Byli jsme se podivat i ve vyprodeji. Nakonec jsem si vybrala saty v Caxe a musim rict ze jsem spokojena. Venovala se nam slecna Spinkova byla opravdu mila, ochotna, vysla nam vstric i s druhou zkouskou nasledujici den, protoze na tu prvni se mnou nemohla prijit mamka a ja si nebyla jista. Prestoze uz meli druhy den plno, vmackla me mezi dve nevesty, pod podminkou ze to bude rychloakce 🙂 Za me teda spokojenost, navic jsem tam byla uz loni, takze tehdy to jeste bylo bez poplatku, ale i kdybych si to mela zaplatit, tak bych tam urcite sla zase. Jako jedine minus vidim ze tam neni mozne platit kartou a tahat pomerne velkou hotovost (saty jsem kupovala, nepujcovala) z bankomatu na nadru byl opravdu adrenalinovy zazitek 😃

• Sponzor fóra
  • @kriss13  samozřejmě je možné že v Brně je to jiné. My třeba přijeli o 15 minut dřív, protože jsem zo měla do Olomouce cca 30km ,chteli jsme počkat vevnitř, protože to bylo letos v únoru a paní nás vyhodila s tím, že máme přijít až za 15 minut. Ještě že jsme byli autem a mohli počkat v něm, protože je to na odlehlé místě, nedokážu si představit v té zimě čekat venku. Mají tam spoustu minisedacek tak nechápu, že jsme tam nemohli počkat. Každopádně přeji nevěstě, aby takovou zkušenost neměla. 😉 😉

• @93venda93  to asi ano, to je teda hrozne 😮 my tam byli taky o cca deset minut driv, normalne nas pozadali at chvili pockame, ukazali vesak kde si odlozit a sedeli jsme u dveri taky na takove minisedacce ci co to bylo.

• V Caxe vodu tuším nabízeli, kávu myslím ne a víno určitě ne. Něco takového nabízí Momenty v Tišnově, kopíruju z jejich stránek:
    MOMENTY jen pro vás – během této zkoušky se budeme věnovat jen vám, vyzkoušíte si šaty, které se vám líbí, a poradíme vám nejvhodnější modely pro vaši postavu. Zkouška trvá maximálně 60 minut a stojí 350 Kč. Pokud si ji chcete vychutnat i s bublinkami, za 250 Kč si můžete přikoupit lahev prosecca.
    MOMENTY jako zážitek – i u této zkoušky máte celý salon jen pro sebe a věnujeme se pouze vám, ale věnujeme se vám déle. Tato varianta trvá zhruba 90 minut, stojí 900 Kč a v ceně je zahrnuta lahev prosecca, káva pro vás i váš doprovod a je možné si objednat i něco sladkého na zub.

• No ja jsem na Caxu v Olomouci uz kladnou recenzi neslysela hodne dlouho. I od kamaradek jsem slysela jen negativni komentare. Takze ja o nich ani neuvazovala.
    Kupuju si saty ze Svatky v uh😊 A hned nam nabizeli sekt a proseco. Vodu s citronem jsme dostali automaticky. Ja tak byla spokojena😊

• Byli jsme s kamarádkou vybírat letos šaty a pouze jeden salon v Ostravě (Paris)nabízel super přístup s občerstvením. Mají to sice zpoplatněné jako VIP servis, ale my jsme to nevěstě zaplatili jako dárek. Měli jsme Bohemku sekt, jahody, makronky, dorty, chlebíčky, vodu a kávu. Navíc super přístup, nedalo se srovnat oproti jiným salonům, kam jsme šli pak a za zkoušení chtěli taky zaplatit. Nenabídli ani vodu i když to bylo v létě a bylo horko, spíše se snažili jen vnutit šaty 😞

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Půjčujeme originály svatebních šatů MAGGIE SOTTERO z USA od r. 2006.
    Nabízíme snubní prsteny Rýdl, Retofy, zlato se zirkony i brilianty, ocel, titan.
    Luxusní svatební salon. Bezkonkurenčni ceny půjčovného od 1 200 Kč do 12 000Kč. Nabízíme aktuální kolekci šatů Sincerity, Sweatheart, Lisa Donneti.
    Výroba šperků z minerálů se stala mým koníčkem, kterému jsem propadla téměř okamžitě. Ráda vám vyrobím originální šperk na míru.