White Leaf Boutique. Vlastní zkušenost

Zobraz úvodní příspěvek
Holky nikdy jsem neverila ze budu na chatu, ale ctu si vase diskusni prispevky a uz me to pohltilo. Je to spravny ,babinec'. Fajn patecni vecer. Rozhodla jsem se ze zacnu nove tema...vsichni tady davate reference na salony a tak se take pridam. Sla jsem do butiku White Leaf, precetla jsem si o nich v Ona Dnes a byla jsem moc spokojena. Saty vypadaji lip nez na fotkach na jejich webu a jsou za cenu pujcovneho. Uz jsem si vybrala ale trvalo mi to, jsem nerozhodna a satu ktere na me vypadaly super byla spousta. Ted jsem zvedava jak zareaguje partner, je anglican a podle jejich tradice me smi videt az u oltare. Potkala jsem se ale se spoustou slecen ktere brali partnery s sebou....to je ale diskuse na jine tema ze? :-)
Odpovědět
Ahoj, v krámu White leaf jsem byla se svou kamarádkou, který jsem šla za družičku. Celým procesem příprav jsem ji prováděla, jsme si velmi blízký. Z obchodu White leaf jsme měly stejný pocit - neprofesionalita, předraženost, neschopná švadlena, laxnost prodavačky a vágnost termínů. Bylo tu HODNĚ PROBLÉMŮ NAJEDNOU. Některý vídím až teď, krátce po svatbě. Já bych si tu rozhodně šaty nekoupila. I když byly krásný. Nervy a problémy s nima spojený za to nestály.
Odpovědět
Ahoj s butikem White Leaf mam velmi spatne zkusenosti, terminy absolutne nedodrzuji, slibuji individualni pristup - haha.. pripadala sem si jako na bezicim pase, pokazde jsem komunikovala s nekym jinym a jedna slecna nevi co slibuje druha. Fakt hruza.. nedoporucuju. Ze vsech predsvatebnich zkusenosti byla tahle ta nejhorsi.
Odpovědět
ahoj všem, ve White Leaf jsme kupovaly šaty pro dceru, která šla za svědka. Začátek byl příjemný, vybrané šaty dorazily včas. Byly dlouhé a okolo hrudníku trochu větší, tak byly třeba úpravy. Od té doby už jsem tam zažila jen samý horor - na zkoušku byly šaty už zkrácené ve všech 3 vrstvách, na horní vrstvě ze šifonu byly vlny, někde šifon přesahoval podšívku (tak jak má) a jinde chyběly až 4 cm. Chtělo se mi brečet, šaty jsme potřebovaly za 10 dnů a ani majitelka se k náhradnímu řešení neměla. Jen se snažila vše protahovat (asi jí bylo jasné, že nemáme úniku). Místo přiznání chyby se majitelka jen vymlouvala, že šifon je problematický materiál (to jsem slyšela v různých obměnách celkem 6x). Nechápu, proč se šifonem tedy pracuje někdo, kdo nevidí, že ho stříhá o 4 cm kratší než je podšívka. Nakonec jsme po mých urgencích vymyslely náhradní řešení (největší zub jsme přiznali rozparkem, ostatní násilím vyžehlili, aby šifon sahal aspoň k délce podšívky). Dcera byla zklamaná, já bezmocná a rozčílená zároveň. Komunikace majitelky byla nepartnerská, snažila se mi dokázat, že šaty jsou vpořádku (a to i přesto, že švadlena přizvaná na zkoušku potvrdila, že jsou šaty zkažené). Nakonec majitelka přestala komunikovat a při naléhání na slevu mi milostivě odpustila 800 Kč a začala se skrývat (nepřišla na zkoušku, jak původně slíbila...) Nechápu, jak se s takovým přístupem může živit v Anglii, žije tam moje sestra a nestačila se divit, co jsme zažili!
Odpovědět
Profilova fotka
Naprosto rozumim - bezmocnost a rozcarovani...to co ja jsem na planovani svatby povazovala za to nejhezci, se promenilo pouze ve stres a nervy...prvni zkousku mam mit zitra (je opravdu zajimave, ze najednou jsou od zmereni schopny pripravit saty na prvni zkousku za 5 dnu) a desim se toho, co mi tam tim padem bude cekat. Nejprve velke reci o tom, ze ceska svadlena zadne poradne saty neusije a ze se budou sit v Anglii, najednou se dozvim, ze vlastne tady ta pani, kterou maji je strasne sikovna, a ze mam natolik nestandardni material, ze se obavaji zasilani atp. Neustale si protireci.. Ani nepredpokladam, ze by se pani majitelka uracila na zkousku prijit. Opravdu se divim, ze v dnesni dobe a pri takove konkurenci se drzi - asi tezi z tech duverivejsich nevest, jako jsem byla ja...
Odpovědět
Nám taky hodně lhaly a stále měnily termíny. Třeba ten samý den pár hodin předem zrušily domluvený čas smskou. To mi přijde sprostý. Jak jsme už napsala, problémů bylo víc.
Odpovědět
Profilova fotka
sabitch: Držím palce, aby to dobře dopadlo a šaty byly včas dle Vašich/Tvých představ! Jak už jsem tu psala před rokem - já s nimi dobré zkušenosti nemám a je mi líto, že nejsem jen jednou z mála... Dle příspěvků, které tady během těch jedenácti měsíců od mého popisu "skvělé spolupráce" s White Leaf přibyly, soudím, že se nic moc nezměnilo a že majitelka si s negativními ohlasy na služby butiku moc hlavu neláme. Vlastně jsem ráda, že jsem si nechala šít šaty na svatbu (pro svědka) tam, protože si můžu být 100% jistá, že svoje svatební určitě svěřím někomu jinému...
Odpovědět
Profilova fotka
Neuveritelne, ale v patek bych si mela jit vyzvednou svoje hotove saty.... :-) jedina pozitivni vec na cele "teto akci" se sitim satu, byla pani svadlena - moc prijemna pani, ktera sila spoustu kostymu pro televizi atd., byla z cele situace dost rozpacita, takze se mi maximalne snazila vyjit vstric. Saty nakonec opravdu vypadaji tak, jak jsem si je predstavovala, ale opravdu jen diky svadlene. Mila pani majitelka se neuracila dostavit ani na jedinou zkousku satu, proste naprosta ignorace. Saty jsou hotove o 3mesice pozdeji nez mely byt. O nedodrzeni smlouvy ani nemluve a ze by pani majitelka navrhla alespon symbolickou slevu za "servis" vlastniho butiku, tak to opravdu ne..... Strucne receno: ty nervy, vecne doprosovani, stres a pocit, ze se k vam chovaji jako ke kusu hadru - nic uz bych si u nich sit nedala. Jedine soukrome u te pani svadleny. Ale tento butik sazi opravdu na to, ze svatebni saty vetsina oblekne jen jednou za zivot, tudiz se k nim jejich klienty nebudou vracet, takze si holt dovoli se chovat takhle. Doufam, ze moje spatna zkusenost alespon pomuze nejake jine neveste, aby se nespalila jako ja.
Odpovědět
Profilova fotka
Rada bych doplnila svoje zkusenosti s White leaf: nynejsi situace je takova, ze saty mam opravdu doma a jsou vicemene podle mych predstav. Prestoze jsem za jejich sluzby zaplatila temer 18.000kc, evidentne to neznamena, ze by mi pripravili a zabalili saty na odvoz, musela jsem si zakoupit obal na saty, jinak by mi je dali asi rovnou do rukou. Kdyz jsem se slecny, ktera mi predavala hotove saty ptala, jak o ne mam pecovat a jestli nema nejake informace jakym zpusobem cistit a podobne, tak jsem ji evidentne dost zaskocila. Chvli neco koktala a pak mi prinesla odstrizek latky, na kterem bylo napsano 100% polyester...tot veskere podane info :-) Doma po vyjmuti satu z obalu jsem zjistila, ze zlata latka na korzetu je od obalu osoupana, takze nekdy to misty prosvita az do bila - opravdu jsme nadsena, ze na svatbe budu mit zrovna u dekoltu odrene skvrny. Po poslednich nekolika emailech s pi. majitelkou pred prevzetim satu s ni opravdu nemam chut cokoliv dalsiho resit. Ve zkratce: saty mely byt hotove na konci kvetna - dokonceni temer v polovine srpna, nekolik mesicu jsem dostavala lzive informace nebo nekomunikovali vubec, musela jsem kvuli xtym zmenam v terminech rusit a menit svoje pracovni cesty atp. Kdyz jsem chtela nejake vyjadreni, tak jsem dostala jen snusku vymluv, "podekovani" za prispevky v tomto foru (je fajn, ze pani majitelka web sleduje, alespon muze sama zareagovat) a ani sluvko omluvy nebo snad vstricne gesto.
Odpovědět
to sabitch: obdivuju tvou trpělivost a výdrž. fajn, že jsi tu popsala takhle do podrobna všechny svý zážitky. udivuje mě, že si je majitelka čte a nic s tím nedělá. smutný! :-S
Odpovědět
Ahoj, já mám od kamarádek taky jen špatné info o tomhle butiku. Kamarádka se vdávl v jejich šatech a mluvila o nich hrozně. Zprostředkovaně varuju !!!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Vypada to, ze White Leaf v Praze uz asi skoncil - webovky nefunguji a v jejich prostorach je ted salon Naive.
Odpovědět
Ahoj nevěsty, já si naštěstí na whiteleaf nemůžu ztěžovat..vdávala jsem se teď v září a naprostá spokojenost. Štatičky jsou krásné a bez chybičky a hlavně dodané naprosto v termínu. Dokonce mi dodatečně vyšli v butiku vstříc a doobědnávala jsem spoustu maličkostí k šatům. Ve všem vyhověli. Možná jsem jen měla štěstí..a jak tak koukám na diskuzi, tak ještě že tak! A štastí bylo asi neuvěřitelné. Každopádně kdyby někdo chtěl zvolit variantu originálních nepůjčovaných šatů za cenu půjčovného..nabízím moje šatičky k prodeji. Nejsem člověk, který by schovával vše na památku a myslím, že znova svoje šaty už nepoužiju:-) Nicméně jsou krásné, velice pohodlné (nemsela jsem se ani převlékat, zůstala jsem v nich celý večer, abych je užila:-)). Dala jsem je na těchto stránkách do bazaru, kde je na mě i mail. Pokud byste měly zájem, bližší informace a více fotek na požádání pošlu!
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 3 letech
Profilova fotka
Hrozny butik. Nedoporucuju!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?