Svatební studio Momenty - moje zkušenost

Ahoj holky v jiné diskuzi jsem psala o doporučení na tento salon. Takže se s vámi chci podělit o moji zkušenost. Na zkoušce jsem byla v sobotu( po telefonické domluvě nebyl problém najít termín) protože semnou jely i kamarádky a na jiný termín se nám nepodařilo akci svatební šaty uskutečnit. Hned na začátek mě mile překvapilo, že jsem si mohla šaty sama prohlédnout. Poté mě slečna asistentka poradila s výběrem dle mích představ. Samozřejmě se se moje představa lišila od toho co mě opravdu slušelo. :-)) ale asi to tak má hodně z nás. :-D přesto si myslím , že jsem se stylově přiblížila svému snu o svatebních šatech právě v tomto salonu. Takže dnes jsem si je zarezervovala. Fotku sem dávat nebudu, protože každá máme jinou představu o kráse a tak nějak nechci slyšet ničí názor na to, jak jsem vybrala. Jen jsem se s vámi chtěla podělit o krásnou zkušenost, kterou z tohoto místa mám. Takže mnoho zdaru při výběru já už ty svoje mám Momenty Tišnov I love You
Odpovědět
Přesně tak, domluvení s nimi bylo naprosto v pohodě, paní v salonu byla moc milá vlastně jsem si zkoušela jen to co se nám s holkama líbilo, a nakonec jsem si jedny i rezervovala. To prostředí je jak na zámku, krásné čisté a jsem hrozně ráda, že jsem na salon narazila :). Fakt doporučuju. Plus budou mít od ledna novou kolekci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, i já byla v Momentech a velmi mile překvapena, nadšena, padly mi do oka šaty za výlohou a paní v salónu mi doporučilaúplně jiný tip šatů, co mi sedne líp, takže představa a výběr se mohou opravdu lišit. Jednání super a salón paráda, doporučuji.
Odpovědět
Ahoj holky, plánuji návštěvu tohoto salonu. Můžu se vás zeptat v jakých cenových relacích se půjčení šatu pohybuje? :)
Odpovědět
Ahoj zkoušela jsem ze tří nabídek: výprodej okolo 3500kč( korzetové), druhá sekce byla klasika od 5000kč a poslední byla kolekce boho šatů z kolekce 2019 a ta je od 8000kč do 15000kč. A u těch je super , že si je můžete objednat a koupit na míru. Já jsem si je objednala a budou mě stát 15.600kč což je super, protože jsem se byla dívat v salonech i v Brně a tam je za tu cenu pouze půjčují. Už se těším do 14 dnů si je vezu domů huráá
Odpovědět
Profilova fotka
@bejkamul mě paní nabízela a doporučovala šaty z nové kolekce, padly mi do oka za 9.800,- nakonec jsem vybrala za 8.900,- Jak píše elen, také mám boho šaty tento typ, ale nádherné a ikdyž cena vyšší, moc se na ně těším, a budu první kdo si je obleče. Zkouška je za 200,- ta se odečte, pokud si vyberete při platbě zálohy.
Odpovědět
Holky tak jsem se nakonec domluvila a své svatební šaty si koupila. Přišly mě nové a už je mám doma. vše krásně sedí a jsem přímo nadšená. Malý tip mají i řadu levných šatů k prodeji do 5000kč. spíše se jedná o klasiku. Ale proč to sem píšu. Při vyzvedávání šatů si je jedna nevěsta zrovna zkoušela a byla nadšená, že jsou to korzetovky s velkou sukní a za tak supr cenu. Takže to beru jako super informaci a posílám ji dál. :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
A jedna se o nové nebo půjčovné šaty? Děkuji!
Odpovědět
myslím, že ty do 5000kč jsou nošené ale nabízí i právě nové a to tak kolek 15-18tisíc podle modelu
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?