Svatební šaty Pronovias. Kde by se daly sehnat?

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj holky, hrozně moc bych chtěla sehnat svatební šaty Octubre. Bohužel se mi to stále nedaří? Nevíte, kde by se daly sehnat? prostě jsem se v nich vzhlídla a jiný nechci :)
Odpovědět
1
2
To je dost problematicky strih. Nedivim se, ze je salony nevedou.
Odpovědět
no povedzme ze nevyhovuje predstavam vacsiny 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kobliha: dobry... ja je mam za 13.000, zamlouvala jsem si je v rijnu ]-( ale jak pises, jestli mas tu malou velikost tak to budou 100% ty z hk... ;-) ja zkousela i kolekci 2008, ale proste nic neni tak super no... :-| dokonce jsem byla zkouset jeste ted pred 14 dny jestli nevyberu neco jinyho, ale nic...
Odpovědět
Profilova fotka
noone: tak to je teda des.ja je zamlouvala v unoru.mozna, ze ted uz se daj zamluvit za 10 000 :-S no je to sila... ja se jen modlim, aby to vse v poradku probehlo...navic ta pani z pujcky je sice prijemna, ale moc ve me teda duveru nevzbuzuje-jako, ze to nak nepoplete...ale mozna to jen moc prozivam :-D ja taky zkousela i jiny...ale tyhle mi delaj nejhezci postavu a nevypadam v nich mdle jako v tech ostatnich.jen nevim, jestli nejsou vazne uz moc okoukany...ale zas je fakt, ze ten ,kdo se zrovna nevdava nebo neni nakej svatebni fanda, nesleduje nevesty a jejich saty...
Odpovědět
Profilova fotka
kobliha: no ja je holt zamlouvala vloni no, to jeste nova kolekce nebyla. po novy kolekci je asi museli zlevnit... ale no co no. akceptovala jsem podminky tak co. aspon jsem si vydupala slevu na boty... ktera pani te obsluhuje? me ta mladsi zrzava... takova energicka. nejdriv vsechno super, ale taky mam trosku strach aby vsechno klaplo. jak jsem si tam byla zkouset posledne ty dalsi saty tak jsme se dohodli po telefonu ze mi pripravi troje a nakonec tam byly jen jedny a to jeste zrovna ten denshodou okolnosti dorazily .... :-( ted tam mam jit v patek na zkousku a v sobotu vyzvedavat, je to dost rychlovka tak doufam ze na dverich nebude v patek cedule zavreno. no ale pevne verim ze to vsechno dopadne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
noone:me taky ta sama. no takze koukam, ze s tou spolehlivosti to s ni neni uplne nejlepsi 8-( minuly tyden jsem si tam objednavala boty, ptz. je nemeli v me velikosti...tak tenhle tyden mi ma volat az dojdou.tak jsem zvedava :-) . ja dostala na boty slevu 300. tak ti preju, aby to vse probehlo v poradku a bylas spokojena. ja uz se toho bojim ted... jo a tak jsi teda zustala u octubre? nebo jsi vybrala naky jiny? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kobliha: no obcas mi prijde trosku ze na neco pozapomene no... ale jinak pristup dobrej, ochota, vsechno... zas kdyz jsem cekala az dorazej saty na zkouseni tak mi teda volali dle dohody... akorat ted naposled se jim to moc nepovedlo no. nechala jsem si octubre. ted uz jiny nevyberu :-N . ale co, padly mi do oka jako prvni a slusej. jen jsem se nechala zblbnout tady tim webem - ze jsem je videla na tolika holkach a na jedny vypadaj dobre, na jedny ne...
Odpovědět
Profilova fotka
noone:jako prijemna a ochotna je...tak snad to klapne hele, ja kdybych nezirala na tyhle stranky, tak bych byla stastna, jaky pekny saty jsem si vybrala a vubec bych to neresila :-).
Odpovědět
Profilova fotka
kobliha: takze jsme na tom stejne... :-D . ale moc me to neuklidnuje. no musime si v tom najit vyhody. ted zrovna si ukladam fotky nevest zezadu pac se mi tam nelibi ten rukav na zadku, tak hledam jak to uchytit aby to bylo pekny...
Odpovědět
taktu dorazili dalsie saty z pronovias: http://salonnicole.sk/index.php?page=11 tieto si pojdem vyskusat: http://salonnicole.sk/index.php?page=... a to St.patrick: http://salonnicole.sk/index.php?page=12 tak neviem, ci uz je to ta predkolekcia,alebo len nove saty z 2008
Odpovědět
Ty pronovias jsou fajn.
Odpovědět
salon bella ma uchvatne nove modely, som dnes bola na stranke a teda keby ma v mojom salone nedzrala 5 tisicova zaloha tak uz aj idem
Odpovědět
Článek se načítá
Ja se na to uz taky ptala. predkolekce to jeste neni. asi doobednali nejake saty 2008. Ale to je jedno. V tech kolekcich zase tak veliky rozlil nebude.
Odpovědět
no videla som nove modely pronovias 2009 a vela z nich vychadza z modelov 2008
Odpovědět
To je jen dobre. 2008 je moc pekna kolekce. Ja tedy znam hlavne St Patrick a La Sposa, ale ono je to hodne podobne.
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlasim ze octubre z belly jsou v super stavu, jak novy. ;-) mam velikost 38 a jsou primo hradecky, nejsou z jine pobocky.... puvodne me chteli narvat do 34 takze jsem mela moznost si prihlidnout i tyto a jsou taky v super stavu. jo a dostali nepaly v barve capuccino, vypadaji uchvatne...!!!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
noone: tak to je bezva! :-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?