Svatební šaty - Ostrava, Angelika

22. čvn 202060

Líbí se mi to

Zdravím nevěsty! 🙂

přenechám zaplacenou zálohu na šaty do svatebního salónu Angelika v Ostravě.
Pokud máš rezervované nebo vybrané šaty, ozvi se mi prosím do zpráv!
Ušetříš nějaké korunky!!!

• @kacka16  ahoj....🙋🏻‍♀️Muzu vedet, jestli je prispevek stale aktualni, prosim🙇🏻‍♀️☺️
    Dekuji a pa, Mimi🤭🤞🏼😊

• @mimimischella  Pokud není, ráda přenechám svou zálohu. Můžeme se sejít přímo v salónu a přepsat to společně 🙂

• @terbuddy  ahoj...muzu vedet, proc prenechavas zalohu, ptosim...?je to nezvykle....🤔🙇🏻‍♀️☺️

• Sponzor fóra
  • Přesto že v salónu maji spoustu krásných šatů, rozhodla jsem si šaty nakonec nechat ušít.
    Výběr šatů tam ale mají krásný a s jejich jednáním jsem byla spokojená.. Jen já jsem hrozně nerozhodná a furt něco měním 😄🤦‍♀️
    Každopádně zálohu mám složenou 8.000,přenechala bych ji za 6.000, takže 2.000 ušetřené 😉

• @terbuddy  ok....budu s tim tedy pocitat, ale teprve se tam budu objednavat?zatim jsem si nikde nevybrala a ano, prave tam to vypada konecne slibne!?🙏🏻Tak jak se doml.dal?mas nejaky termin, do kdy je musis vybrat?jinak, muzu vedet-jak se tam pohybuje cena pujcovneho ?dekuji

• @mimimischella  Ok, zítra tam zavolám a zeptám se jak by to bylo s přepsáním 🙂 pak stačí když napíšeš na kdy ses objednala na zkoušku a můžeme se tam sejít. Věřím že tam si vybereš, teď jim přišla i nová kolekce a jedny jsem si totálně zamilovala, bohužel byli velké, jinak bych je brala 😞 co se týče cen, je to různé, cca 8.000-18.000..já si vybírala v té prostřední ceně, kolem 13.000 a to už byli ty novější 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat

Líbí se mi to

Napiš zprávu

Komu

Napiš, proč příspěvek nepatří na fórum.

Upravit komentář

Upravit diskusi

Opravdu chceš smazat komentář?

Doporučení dodavatelé
    Nový svatební salon v Brně.
    Nabízí půjčení i prodej svatebních a společenských šatů.
    Parkování přímo před salonem, online rezervace na zkoušku.
    SVATBA SNŮ. Svatební šaty dle posledních módních trendů. Osobní přístup ke každé nevěstě. Naše krásná práce je našim koníčkem. Přijďte se přesvědčit!
    Svatební studio Mystique
    Uherské Hradiště
     Studio Mystique nabízí svatební a společenské šaty značek jako jsou:
    ROSA CLARA
    AIRE BARCELONA
    MORI LEE
    LUNA NOVIAS
     MODECA