Svatební šaty na Kutnohorsku. Kde sehnat?

Profilova fotka
Prosim Vas o radu,najde se nekdo z Kutnohorska a poradi mi kde je nejlepsi si pujcit saty??? Popripade vyridit i zbytek zalezitosti???Nenajde se nektera ktera planuje,nebo uz ma za sebou tady nekde???
Odpovědět
myslím že v Kutné Hoře svatební salony jsou, četla jsem názory na svatební salon In tak to vyzkoušej......
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmm,tam se chystam,mela jsem ho v planu,spis jsem myslela ,ze bych nabrala skusenosti s tema ktere vedi kde je to opravdu O.K- bojim se ze tam prijdu a budou na me koukat jakop na tele ,ze planujeme az duben a ja uz si chci skouset saty. ale ja jsem tak zvedava ,jaky strih mi bude,jestli se vubec nejaky takovy najde ,ze uz se tam pomalu chystam,ale jak pisu bojim,bojim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, bydlím v Kolíně a tady ti můžu navrhnout salón Diva, mají stránky na netu. Od kamarádek mám na něj dobré reference. Nic si nedělej z toho, že jdeš vybírat šaty už teď. Já mám svatbu v červnu a do salónu se chystám příští týden :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja jdu za vama do tveho Kutnohorsko-kolinsko 2009,tam se to vice chytlo,budeme mit vic informaci,tady jsem to asi moc specifikovala,hihi. Tak ja padim ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?