Svatební salon Brno, Slavkov, Vyškov a okolí?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli nemá někdo tipy na svatební salon v těchto městech a jejich okolí? Mám v plánu jít do salonu Paulina v Brně a do salonu Svatební ráj ve Slavkově, na oba jsem slyšela velmi dobré recenze, ale přece jen bych měla v záloze raději nějaký další. Preferuji samozřejmě spíš levnější varianty, nepotřebuju šaty na jeden den za 10 tis. :) Děkuji předem za odpovědi.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, určitě Vám doporučuji svatební salon Adeleine - mají pobočku v Brně na Purkyňove i v Židlochovicích. Jsou tam velice příjemní, profesionální, velký výběr a mají i zakázkové krejčovství..to vše za rozumné ceny :)
Odpovědět
Mile kolegine nevesty☺, prodam slevovy poukaz na pujceni svatebnich satu do Salonu El. Sleva 15% za 800Kc (pri rychlem jednani mozna sleva). Preji hezky den☺
Odpovědět
Ahojky, salon paloma v brně v centru. Kdybys vybrala prenecham ti zálohu 2000kc za 1200kc. Nakonec si šaty nechávám sit :) kdyztak napis do zprávy :)
Odpovědět
Díky @sacherlice a @maja91 za nabídku, ale nakonec už mám salon a šaty v nich vybrané :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
svatební salon Anteva v ujezde u brna.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?