Prenecham zalohu do Šaty Go Home - mam tam 5000kc, predam se slevou a osobne vyridim s vami v salonu

Zajemkyne prosim volejte na 602583010, bude to vzajemna pomoc. Penizky lze na cokoliv k najmu- svatebni, spolecenske, oblek, dekorace, Fontanu Apod.
Odpovědět
Dobrý den, za jakou částku přenecháváte? Děkuji
Odpovědět
Krasny den Lucie, rada bych přenechala se slevou 1000kč Kč ale určitě se můžeme domluvit na větší slevě ( např 1500kc) když vše vyřídíme dostatečně rychle...v případě že vám poskytnu svojí zálohu v SGH musím totiž zamluvit šaty jinde tak nechci otálet:-)mám svatbu už v květnu tak jsem trochu ve zpoždění s přípravami... Bydlím v Praze asi 10 minut od SGH salonu, u mě tedy není problém s vámi jim kdy budete potřebovat do salonu vše zajistit:-) budu se těšit na zprávičku, s pozdravem Monika
Odpovědět
@lucielukas Krasny den Lucie, rada bych přenechala se slevou 1000kč Kč ale určitě se můžeme domluvit na větší slevě ( např 1500kc) když vše vyřídíme dostatečně rychle...v případě že vám poskytnu svojí zálohu v SGH musím totiž zamluvit šaty jinde tak nechci otálet :-) mám svatbu už v květnu tak jsem trochu ve zpoždění s přípravami... Bydlím v Praze asi 10 minut od SGH salonu, u mě tedy není problém s vámi jim kdy budete potřebovat do salonu vše zajistitemoticon budu se těšit na zprávičku, s pozdravem Monika
Odpovědět
Dobrý den Moniko, ještě jsem tam nebyla. Příští víkend se jdu podívat, když se mi tam budou líbit,tak se domluvíme ;)
Odpovědět
@lucielukas V pořádku, budu držet palce hlavně ať se libí ať už to bude kdekoliv. Jen malý tip: na internetu SGH píšou "máme akci, pozor jen do 15.1." (uvádím příklad), ale v reálu se ani po tomto datu ceny za šaty nezmění a jen prodlouží trvání akce o nové datum, tak se nenechejte nalákat na nějakou "dočasnou" akci. v SGH už jsem párkrát byla a mohu doporučit například slečnu asistentku Synkovou - s tou se mi vybíraly šaty skvěle a byla ochotná:-) budu se těšit na případnou domluvu, mě by to pomohlo a vám by to ušetřilo nějakou korunku na další svatební výdaje:-) S pozdravem Monika (P.S. Lucko klidně mi v případě potřeby volejte na číslo uvedené přímo z inzerátu - jsem vám k dispozici)
Odpovědět
@lucielukas krásný den přeji slečno Lucie, už jste se byla mrknout v SGH? Nabídka stále platí, byla jste první zájemkyně. Tak dejte vědět zda se vám sleva bude hodit;-) děkuji předem, Monika
Odpovědět
Dobrý den, Mončo, nakonec mám zkoušku ve středu ve 12:00h. A poslední salón co hodlám navštívit je tento čtvrtek. Takže budu mít do konce týdne jasno :) Pokud se ozve dřív jiná nevěsta,tak to pochopím ;) Kde jste si nakonec vybrala? :)
Odpovědět
Lucie ahojte, přeji krásný víkend, chci se zeptat zda už máte jistější rozhodnutí? Psala jsem vám odpověď na vzkazik, ale nemám jej nikde v historii tak si nejsem jistá zda přišel. Dva favoriti jsou lepší než žádný;-) promyslete a pokud u vás hrají roli i penízky tak věřím že ušetřených 1500kc udělá radost když si vyberete SGH, dejte vědět;-) snad brzy zase nashledanou:-)
Odpovědět
Dobrý den Moni, tak nakonec to SGH nebudou. Věřím,že někomu uděláte opravdu radost! Jste moc milá a děkuji za rady na vzkazniku, Váš muž dělá určitě dobře,že si vybral právě Vás! Hodně štěstí přeji. Lucka
Odpovědět
Dobry den jdeme tam zitra ale pro oblek saty jsem bohuzel jiz zaplatila cele.Myslim ze budeme platit cca 4 tis.Lenka
Odpovědět
Lucko, Lenko díky moc za váš zájem, jak jsme si psaly i mimo portál. Kdybyste věděly o někom kdo by mojí nabudku využil, tak budu ráda za sdílení nebo doporučení;-) děkuji mockrát
Odpovědět
Ahoj, jdu na zkoušku zítra. Pokud vyberu, ozvu se. Tedy pokud inzerát ještě platí.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, inzerát platí, ještě má přednost jedna zájemkyně u které se rozhodne dnes nebo zítra, ale pokud by nevyužila ona, určite ráda poskytnu tobě:-) prosím zítra tedy o info zda by po návštěvě v SGH bylo aktuální a vyřešíme to:-) držím palce ať se šaty líbí a zkoušení je zábavné;-)Monča
Odpovědět
Tak teď jsme se zajemkyni vyřídily rezervaci krásných šatů, mám velkou radost že jsme si vzájemně pomohly, držím palce všem nevěstám ať jsou přípravy radostné
Odpovědět
To je super, že to můžete takhle předat! Sestra tuhle možnost před lety neměla...je to takhle už běžné? Jim by vlastně mělo být jedno kdo to využije ne?
Odpovědět
Běžne to úplně není, pro salon jsou to peníze v kapse, ale mnohdy nevyhoví možnosti přenechat. My měli štěstí že mi to sama slečna z obsluhy doporučila zkusit pokud se chci "zbavit" rezervace a nebýt tratna celé částky. Myslím že je to fér varianta v případech kdy mají smlouvu osterenou slovy "nevratný rezervační poplatek", přecejen nevěsty mají mnohdy stres z výběru a mohou se unahlit, velké sumy za šaty předplacené ve vypětí a zkousecim opojení mohou pak dost bolet v případě že celé propadnou. Já ztratila 1500kc z 5000kc preprodejem, ani tak nelituji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?