Akce ve svatebních salónech

Profilova fotka
Zakládám tohle téma protože jsem našla jednu akci v Adině, která by se všem mohla líbit a napadlo mě, že by si budoucí nevěsty a družičky mohly tady dávat na vědomí kde je jaká akce... tady je odkaz http://www.dnesnebonikdy.cz/cs/dnes jedná se o jeden z tzv. slevových serverů, kde když se najde dost lidí, dostanete slevu... a dnes je to kupon v hodnotě 1.500,- Kč do salonu Adina za 500Kč což mi přijde slušné...
Odpovědět
Profilova fotka
hmm... Tak zrovna tohle je opravdu "výhodné". Celej rok v adině běží akce, že když člověk přinese vytištěnej ten jejich slevovej leták, tak dostane slevu 1000 Kč na svatební šaty + bednu sektu (=4 lahve lacinýho bublinkovýho vína). Akci maj vždycky omezenou do 15. dne měsíce a když je 16., tak to prodloužej o další měsíc. Takže konkrétně na svatební šaty bych ten voucher nekupovala.. Hanko, to není kritika tvýho příspěvku, spíš upozornění, že ke slevě 1000 Kč se dá přijít v Adině i jinak a že ten voucher není tak výhodnej, jak ho možná prezentujou.
Odpovědět
Profilova fotka
civet: jooo co já vím tak Adina má nějaké akce pořád to vím.... ale třeba tenhle voucher pokud jsem dobře četla je na společenské šaty ;-) ale hlavně mě to přivedlo na myšlenku dávat sem upozornění na akce co kde probíhají protože svatební salony mají pořád nějaké ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nápad na založení diskuze je dobrý:o) Jsem to ve svém prvním příspěvku zapomněla zmínit... :-N . Seznam probíhajících akcí ve svatebních salonech se může budoucím nevěstám hodit:o) Ten voucher je i na společenské šaty, já jsem jen chtěla upozornit na "výhodnost" při aplikaci voucheru na svatební šaty:o)
Odpovědět
Profilova fotka
no jsem ráda že jsi to udělala... páč to chce taky vždycky upozornit na to, že to tak výhodné není.... ;-) my Češi se vždycky nachytáme na "AKCI" a přitom to často bývá jeden velký podvod :-| jen by mě zajímalo jestli by se daly případně ty dvě slevy v Adině sečíst ale počítám že asi ne :-S
Odpovědět
:-D :-D :-D akcééé, tak tam jedééém :-D :-D :-D
Odpovědět
Co se týče společenských šatů - asi se ten voucher, na který upozorňovala Hanka vyplatí. Ta civet zmíněná 1.000,- se dá u společenských šatů použít jen v případě, že si půjčíš společenské šaty nad 3.500,- ... Fakt mazec...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tohle se netýká tak úplně svatebního salonu ale třeba by se vám některé líbila sleva na pronájem hummer limuzíny.. dnes na http://www.dnesnebonikdy.cz/cs/dnes akce tam trvá i zítra... my jsme tuhle limuzínu obdivovali loni na veletrhu - koukali jsme se i dovnitř - v přípravném albu myslím mám fotky zevnitř... voucher platí rok tam píšou.. tak by se vám některé mohlo líbit jet na obřad limuzínou ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Holky, nevíte, kdy byly akce na šaty v salonech v OSTRAVĚ? Mám pocit, že to bylo okolo Vánoc, ale nejsem si jistá... Je to takhle každý rok nebo musím sledovat webky? Dělávají akce i v létě nebo vůbec, když je taková hojnost svateb...?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak speciálně na slevy je tu založená skupina http://www.beremese.cz/skupina/2028/
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
Dovolte, abychom Vás informovali o mimořádné akci ve dnech 7.-8.2.2014. Pouze v těchto dnech můžete využít mimořádné slevy ve výši 40% na půjčovné jakýchkoliv svatebních šatů z naší nabídky. Platí pro nově uzavřené smlouvy. Slevu nelze kombinovat s jinými slevami či akčními nabídkami. Pokud stále ještě nemáte vybráno, pak určitě neváhejte a rezervujte si návštěvu telefonicky nebo emailem. Těšíme se na Vás.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Náš svatební salon má tento týden akci "sleva 1000Kč" z celkového půjčovného a jinak po celý duben běží akce 10% (o této akci více na našich stránkách). Těšíme se na Vás:)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?