Rýdl, bisaku nebo žabka???

Profilova fotka
Prosím, rozhodujeme se, kde pořídit prstýnky. Máme vybráno u rydla, bisaku a žabka. Chceme trošku širší prstýnky a dámský osazený diamantem. Jak je to s kvalitou u výše zmiňovaných? A případně doporučite? Klidně ukažte i jaké prsteny nosíte vy 🙂 děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkněte k nám! Když přijdete na konzultaci, uvaříme vám výborné kafíčko! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Bisaku, fotky v albu
Odpovědět
@vlasakova_veronika ahoj. Zasnubni mam od Bisaku a jsem moc spokojena. Stale vypada jako novy. 🙂 snubni mame od Rydla. Nakonec zvitezil celkovy pristup a taky cena. Ty co se mi libily v Bisaku vychazely opravdu na vysoke castky. Ty, ktere splnovaly rozpocet nas zase moc nezaujaly. Ale kvalitni jsou za me oba dva 🙂
Odpovědět
My si poridili prsteny od Bisaku. Personal na pobocce byl maximalne prijemny a profesionalni, prstynky mame docela cerstve, tak uvidime, co o nich reknu treba za rok dva, ale zatim vyhrady nemam. Vybrali jsme je proto, ze to byla prvni a jedina prodejna, kde jsme si oba vazne dokazali vybrat a dokonce jsme se i na prvni dobrou shodli (a to jsme prohledavali kde co vcetne Etsy). Navic si sperky delaji sami a co jsem googlila, meli i dobra hodnoceni.
Odpovědět
Profilova fotka
@vlasakova_veronika jsou prsteny ještě aktuální ?
Odpovědět
Dobrý den, pokud je to pro vás ještě aktuální, tak my máme prstýnky z goldexu a jsme teda moc spokojeni 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?