Kde sehnat prstynky v téhle dobe

Termín mame 26.6.2021 kde máme sehnat předání A v téhle době??
Odpovědět
Najít si zlatníka který vyrobí na zakázku podle fotky nebo normálně objednat přes net.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejpozději 5.5 se otevřou obchody a nebo objednat online, většina ma eshop, korbicka, bisaku, brilas, mělo dy, rydl a velikost jde zjistit doma, je na to tabulka stačí ji jen vytisknout a přiložit na jednotlivé kruhy prsteny co mate doma
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova Tak doufám že to vše otevrou protoze doma by to bylo asi dost složité ale děkuju za rady 😊 ❤
Odpovědět
Profilova fotka
@nininka44 nevím včera to psali na metu ze prý nejpozději 5.5 říkal to ten novy blbec ministr. Služby, ale neotevrou dřív než ke konci června
Odpovědět
Profilova fotka
Zavolejte do zlatnictví/klenotnictví odkud byste prstýnky chtěli nebo mate vyhlidnute. Vím minimálně o třech firmách, kde vám domluvi schůzku na určitý čas bez problému 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně jak píšou holky, já napsala do zlatnictví a domluvila si zkoušku "na černo". Byli moc ochotní, holt taková je doba a i pro ně je to zlé 😞
Odpovědět
@niky3105 Bylo by možné do zprávy prosím tipy? Zatím se mi nikde nepoštěstilo... :-/ Všude byli naopak dost protivní, že po nich chci něco takhle bokem.
Odpovědět
Profilova fotka
My byli cca 14 zpět v Brilasu. Dopředu jsme měli domluvenou schůzku přes internet a všechno ok. Na místě nám paní ukázala prstýnky a změřila nám velikost. Prstýnky máme objednané a příští týden by měly být hotové. Myslím, že po domluvě se jde domluvit v kterémkoliv zlatnictví. 🙂
Odpovědět
Rýdl funguje jako vydejna ale prý není problém se tam zastavit. Taky jsem zjišťovala zlatnika který mi dělal zásnubní a říkal že to není problém potkat se.
Odpovědět
My neměli problém, u zlatníka jsme si domluvili termín a vše naplánovali, vyzkoušeli osobně....
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?