Vlastní svatební oznámení na klasický papír

Ahoj holky . Přijdu si jak úplný hlupák ale chtěla bych si vyrobit vlastní svatební oznámení. Je jasné že vyrobíme ve Wordu nebo jinde na počítači . Není mě však jasné zda si ho můžu vytisknout na obyčejný papír z tiskárny a následně vylpit nebo podlepit nebo i na který papír budu tisknout musí nebo by měl být větší gramáže . Popřípadně zad ukážete jaké máte vyrobené ozneni které je tištěné doma na klasický papír a následně podlepený nebo vlepený do skládací obálky s kapsou. Děkuji
Odpovědět
Neporadím úplně s oznamenim, ale já tímto stylem vyrábím doma menu a napojove lístky, které budou na stolech. Vytvořím ve Wordu, vytisknu na klasický papír a podlepim kraftovym papírem. Přidám třeba mašličku z juty nebo dřevěné srdicko a hotovo. Máme přírodní styl svatby, tak proto juta, kraftovy hnědý papír... :-) Oznámení by se dalo tímto podobným způsobem udělat taky hezké. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych na obyc papir netiskla. Jednak se ti to bude blbe lepit(kroutit, shrnovat se a tak) a taky aby se ti to pak cele neprohlo. Taky si myslim, ze oznameni si zaslouzi “nebyt odflakle”, prece jen to bude na to videt, ze je to obyc papir, muze to prosvitat (i treba blbe lepidlo). Ja bych to nechala vytisknou v tiskarne. Nebo pokud chces doma, tak bych koupila lepsi papir. At to vypada
Odpovědět
@iviiiii já bych koupila lepší papír to není problém ale každá tiskárna nesnese větší gramáže papíru 🤷 a v tiskárně když přijdu a řeknu že to chci na jiný papír jako jiná gramáž tak mě to udělají ? Mohu poprosit jaký papír a jaká gramáž je nejlepší ?
Odpovědět
Já teda tiskla oznámení na obyčejný kancelářský papír a lepím na tužší a pěknější. Je pravda, že se lepí trochu hůř, je potřeba si dát záležet, aby se někde nekroutil, ale lepidlo nebo tak neprosvítá. Dělala jsem to i z důvodu, že se mi prostě nelíbí, když na papíře vysoké gramáže (já mám 300 g) je nalepený další tlustý papír. Doma můžu udělat i fotku.
Odpovědět
@gabca1379 samozrejme, taky som v tiskarni tiskla oznamko co som si sama vytvorila. mali na vyber roznu gramaz prapierov, i barvu, tak som zvolila ten kt sa mi najviac pozdaval :) ani som neplatila moc, fakt skus tu tiskaren. bude to vyzerat viac profi nez obyc papier x-) potom ti odpadne praca a dalsie naklady s lepenim na iny, tuzsi papier.
Odpovědět
@gabca1379 Většinou i v kopycentrech ti dají na výběr z více papírů. Já tam takle nechávala tisknout oznámení vytvořené doma na papír vyšší gramáže a naprosto bez problémů. Do obyčejného kancelářského bych taky nešla.
Odpovědět
Profilova fotka
Já tiskla na obyčejný papír a nepřelepovala jsem.
Odpovědět
My tiskli normálně doma na ruční papír a pohoda. Akorát je potřeba tisknout na barevné kopírce (klidně černobíle), protože ta zapéká na vyšší teplotu. Z černobílé tiskárny se to pak mazalo.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?