Které oznámení je hezčí?

Ahoj,potřebujeme poradit :-) Které oznámení je hezčí?Nějak se nemůžeme rozhodnout..
Odpovědět
Zana to prvé :)
Odpovědět
Profilova fotka
první
Odpovědět
Profilova fotka
Ale asi bych teda použila větší písmo na vaše jména. Nějak se mi tam ztrácí v tom textu.
Odpovědět
Profilova fotka
My si dělali oznámení sami. První návrh jsme měli něco podobného jako ty u první verze. ALe nakonec se mi to přestalo líbit, takže jsem vyráběla znovu :) Za mě to druhé, ale změnila bych písmo a taky kompozici uplně. Zmenši písmo a přidej mezery. Ten text je takový nepřehledný, všechno to splývá do jednoho. Pokud budeš chtít, pošlu ti to naše do zpráv. Zatím ho nechci dávat veřejně, protože jej ještě všichni svatebčané nemají. U toho prvního se mi nelíbí, že ta grafika tam není celá.
Odpovědět
Profilova fotka
V čem ho děláš? Já dělala v canvě, na etsy jsem koupila grafiku a bylo to. To první jsem dělala ve wordu, ale nebylo to ono. Bylo to takové nepřehledné a všechno bylo zbytečně složité. Rádo se to rozjíždělo.
Odpovědět
@iviiiii Určitě bych byla ráda,když bys mi ho poslala. Už jsem z toho celá zoufalá :-)
Odpovědět
Za mě také to první. :) To druhé se mi ani nezobrazuje celé.
Odpovědět
Oboje je pěkné grafikou, ale určitě bych dala jinou velikost písma. Jména největší a ostatní menší. Jména úplně zanikají. :-) Takže bych si pohrála s písmem, mezery, popř. tučné písmo a bude to ok.
Odpovědět
Prvni je mnohem hezci, takovy uceleny. V tom druhem me odpuzuji ta pismena K+M, je to strasne suche a navic nejsou v tom kruhu vycentrovana. Zvyraznit vase jmena (napriklad zmensenim ostatnich slov) by bylo fajn. Nicmene, at uz se rozhodnete pro cokoli, opravte si "ve 14:00 hod.", spravne je bud jen "ve 14 hod." anebo "ve 14:00". Taktez datum by melo mit mezery za teckami, tj. "13. 06. 2020", a ze jsme Cesi, nechala bych tam jen sestku bez nuly. A to velke "A" mezi jmeny zmente na male "a", bude to lepe vypadat. At se dilo podari :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ladymarme Jej já mám taky na oznámení 14:00 hod :-N a přitom o tom vím, že je to blbost, ale jak jsem nechávala oznámení tisknout tak mi to ani nedošlo a nepohlídala jsem si to :D
Odpovědět
Profilova fotka
První je asi hezčí, ale to zarovnání vašich jmen do strany, když A je uprostřed, působí divně a rozjetě. Navíc použít velké psací A působí divně, dala bych tam klasické et, tedy "&". Mezi jednotlivými časovými údaji v datu mají být mezery - tedy 13. 03. 2020 ne "13.03.2020". (plus teda v tom druhém oznámení máte březen). A pokud uvádíte ve 14.00, pak už se za to nepíše "hod". jen 14.00. Nebo 14 hod. Ale nekombinovat. Zvětšila bych jména a zmenšila adresu/lokalitu. Podstatné je to, že se budete brát a kdy a hlavně kdo - vaše jména. Celkově by to chtělo si ještě hodně pohrát s velikostmi textů a vizuálem. (a ted pročítám další komentáře a koukám, že už se i opakuju)
Odpovědět
Tak jsem zkusila ještě něco jiného...co říkáte na tohle? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tak jsem zkusila ještě něco jiného...co říkáte na tohle?
Odpovědět
Profilova fotka
@klara2502 to se mi moc libi😊 mozna bych jen to misto posunula trochu doleva😊ale jen malinko. Jinak nez to date tisknout na ostro, tak je dobre to vytisknout jen na obyc papir😊Takovy smirak😆 At vite, jak to bude doopravdy vypadat
Odpovědět
@klara2502 Ať už se rozhodnete pro kterékoli oznámení, není důvod psát sobota s velkým S. Datum 13.06.2020 - nula u měsíců se používá pouze v úřední korespondenci a píše se to bez mezer, naopak klasické 13. 6. 2020 se píše s mezerami. Místo obřadu by chtělo vycentrovat na střed.
Odpovědět
http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=810
Odpovědět
@iveete takže myslíte nějak takhle?
Odpovědět
@klara2502 Jj, takhle to vypadá rozhodně lépe. 🙂
Odpovědět
Moc hezke :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klara2502 Krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně ještě přijde zvláštní u toho "budeme se brát" mít na začátku tři tečky a pak za nimi velké písmeno. Takže buď vyhodit ty první tři tečky, nebo dát malé b.
Odpovědět
Také se mi spíš líbí první verze a pohrála bych si s velikostí písma. Jména určitě větší. Jinak mooc pěkné! 8-)
Odpovědět
Zvolila bych maximálně 2 fonty písma. Pokud jich je více, působí to většinou přeplácaně.
Odpovědět
Profilova fotka
@jollyrodent Ja treba z toho duvodu zvolila jen jedno. Uz dve mi prislo rusive
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?