Koronavir: posílat oznámení?

Ahoj, máme termín 12.9. ráda bych už poslala oznámení, ale nevím jak s tím nouzovým stavem.. Třeba vložit ještě kartičku, že budeme informovat podle situace? (Třeba kdyby byl opět počet limitovaný) Díky za nápady :-)
Odpovědět
Klidně kartičku - proč ne :-) Nebo se teď hodně dávají podrobnější instrukce ke dni (kdy a kam dorazit, jak se svatebními dary, jak to bude s ubytováním), tak pokud už máte tohle promyšlené, dalo by se to připsat i tam.
Odpovědět
Profilova fotka
@veru_honza2020 Můžu se zeptat proč posíláte tak brzo . To nejde že byste třeba poslala o něco později? ;-)
Odpovědět
To je, myslím, hrozně brzo na oznámení-to klidně stačí i 2 měsíce předem, zvlášť, pokud nevíte co a jak vlastně bude. Pokud potřebujete sdělit organizační informace takhle dopředu, můžete poslat email nebo jestli chcete sdělit hostům datum svatby (pokud ho teda už nevědí) můžete poslat "save the date". A pokud si chcete nechat potvrdit účast, taky bych to řešila teď mailem - ono stejně půlka hostů ještě nebude vědět s ohledem na situaci.
Odpovědět
@kajadomca no nevím, mám je už hrozně dlouho doma natištěné, tak mě to láká :-D Ale asi máte pravdu, ještě vyčkám a děkuju za tipy :-)
Odpovědět
Ahoj :) Máme svatbu také v září . Oznamení už mám odeslaná a byla k nim přiložená kartička s webovkami, které jsem vytvářela. Tam hosté budou mít veškeré informace a aktuality :) Pokud se ti nechce s něčím podobným dělat, tak je přiložení kartičky ideální řešení :) Doufejme ale, že už bude v září klid :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?