Kde nechat vytisknout vlastní oznámení?

Milé dámy, prosím o radu ty z Vás, které si zpracovaly vlastní svatební oznámení - kde jste ho nechaly vytisknout? Doposud jsem narazila "jen" na služby, kde bylo vytištění podmíněno výběrem oznámení vytvořeného designérem. Mám vlastní návrh, jen by to chtělo papír s větší gramáží. Předem mnohokrát děkuji za rady a tipy! :)
Odpovědět
Já jsem vešla do printu naproti práci. Vybrala papír ukázala návrh a bylo hotovo :))).
Odpovědět
Zkus copycentrum nebo tiskarske centrum ve tvem okoli. Ja tiskla u Grubra v Brne, ale tam to teda nedoporucuji.
Odpovědět
@gentianastris a odkiaľ si? x-) ja som pozvánky tiska v obyč. copycentre, tisk ma stal 180 czk vrátane obaliek. V špeciálnom obchode na svadobný tisk mi nacenili len tisk na 580 czk :-D (bez obálok, z toho 250 za graficku úpravu). Takže ja osobne doporučujem obyč copy centrum, ideálne je vytisknut jeden vzor aby si si bola istá kvalitou. x-)
Odpovědět
.. Ešte dodám že som pozvánku tiskla na hrubší, ozdobný papier :-) a všetci si ich pochvaľujú, mame rozmer A6, v tom copy centre mi ich aj hezky narezali.
Odpovědět
Děkuji za tipy :) @pvln34 Hledám něco v okolí Prahy :) Málo platné, jak má něco přívlastek "svatební", hned je to třikrát dražší. Tak doufám, že v copy centru nebude problém s vlastním návrhem. :D
Odpovědět
@gentianastris ja som problem nemala. cielene som teda vybrala mensie copy centrum, kde nestoji fronta :-) drzim palce. ale skus obehat viac miest pokojne, at zistis cenu. lebo mne sa v tom profi-svatebnym copy centru snazila vnutit ich grafika, ze pry ten moj navrh nie je pripraveny na tisk :-D no neviem, pripravila som vse v Canve a s vysledkom som spokojna, i ked bol 3x levnejsi nez ich navrh :-D :-D
Odpovědět
Já jsem udělala taky návrh v Canva a poslala jsem to do idigitisk.cz, vybereš si jaký chceš papír a formát při objednávání a pokud návrh nebude pasovat do zadaných parametrů, tak ti zavolají. Já jsem jim tam poslala objednávku, druhý den mi pán volal, že na ten formát mi to nesedí a že ornamenty nemůžu mít úplně do krajů, protože vyříznout to na milimetr přesně prostě není technicky možný a vysvětlil mi co a jak. Opravila jsem a bylo. Zasílají poštou nebo lze vyzvednout v Praze v Krči. A cenově velmi, velmi přiznivé
Odpovědět
Profilova fotka
Aby tiskárna dokázala vytisknout Vás návrh kvalitně, je potřeba, aby byly splněné některé náležitosti. O co konkrétně jde jsem popsala v článku na našem blogu: https://www.artyp.cz/inpage/jak-nachy...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás. Pokud ještě nemáte oznámení vyřešeno, u nás na Praze 5 tiskneme i svatební oznámení z dodaného souboru, tedy Vámi donesený či zaslaný návrh. Jelikož jsme profesionální tiskárna specializující se na svatební oznámení, máme k dispozici vhodné papíry vyšších gramáží, které se k tomuto účelu používají. Pokud chcete předejít zklamání z nekvalitního tisku na obyčejném papíře obvykle nedostatečné gramáže, rádi Vás u nás přivítáme. :-) Při osobní návštěvě je samozřejmostí zkušební výtisk na Vámi vybraný papír.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?