Jak napsat svatební oznámení bez pozvání?

Ahoj, budeme se brat a nechceme na svatbe ani pribuzne, ani pratele. jak napsat oznameni? aby bylo jasne, ze jen oznamujeme - nikoho nezveme? bude to urcite bez data a mista, ale nevim jak zformulovat text. nemate nekdo zkusenost?
Odpovědět
Profilova fotka
@makyna222 no...oznámení k takovýmhle svatbám se většinou dává po svatbě...napsané v minulém čase ... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@makyna222 Ahoj a nechcete tedy udělat posvatební oznámení. po svatbě rozeslat takovou tu kartičku: Oznamujeme, že dne toho a toho jsme se vzali... Mám totiž zkušenost ze svatby kamarádky, která rozeslala oznámení bez data a hodiny a lidé jí volali, kdy že ta svatba bude, že chtějí přijít a nakonec to dopadlo tak, že místo plánovaných 10 lidí měli na svatbě 56, protože neuměla říct ne.
Odpovědět
@ejosefikova to presne nechci aby se stalo, ale ja ustupovat nebudu. kdyz nikdo, tak proste nikdo.
Odpovědět
asi budem muset udelat to oznameni az po svatbe no :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@makyna222 je to jen rada a zkušenost od kamarádky, i když ono dá dost práce tu svatbu utajit i tak, takže počítej s tím, že i když nerozešleš oznámení, asi budeš muset lidi odmítat a vysvětlovat jim, že chcete malou svatbu bez lpříbuzných a známých, jen s nejbližší rodinou, nebo svědky
Odpovědět
Pokud nezvete opravdu nikoho jen vy dva a svědci tak bych to vyřešila oznámením "po" hodně těch říkání co nabízí na oznámení se dá přeformulovat do minulého času. a nebo použít přímo ty "minulá" Např. Vědět vše napřed dobré není, proto nám promiňtě toto překvapení. Vzali jsme se tehdy a tehdy tam a tam. Jinak bych hledala nějaké delší texty na svatební oznámení a vynechala jen tu větu s termínem a místem. Určitě něco najdeš
Odpovědět
@ejosefikova moje rodina to stejne bude vedet - budou mi hlidat syna, ale nevim jak formulovat oznameni, ze se brzo vezmem ale nikdo tam nepujde, nechcem ani svedky, vezmem uredni
Odpovědět
Profilova fotka
@makyna222 taky jsme na svatbe nechteli pribuzne a dalsi zname, takze jsme svatbu planovali tajne, vedeli o ni jen pozvani - nasi rodice, sourozenci a svedci, ostatni pak dostali posvatebni oznameni. Sice se to mezi pribuzne rozneslo trosku neplanovane, ale aspon to bylo vtipny :-D a na svatbe byli jen ti, ktere jsme chteli, takze super :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
No a nebo ho prostě odešlete den před svatbou a oni už to nestihnou=:D
Odpovědět
Profilova fotka
@makyna222 já bych být tebou vůbec neoznamovala, normálně bych se vdala, domluvila se s fotografem (fotografkou), aby nám poslala jednu fotku přednostně, udělala kartičku s tou fotkou a k tomu napsala, že oznamujeme, že jsme se vzali. Před svatbou bych nedávala, když tam nikoho nechcete. Přijít mi oznámení od kamarádky, že se berou a nebýt tam nic, tak taky tápu, co tím jako chtěla říct.
Odpovědět
Taky jsme udělali oznámení,kde nemáme čas a ani místo a těm,který tam chceme jsme řekli v kolik mají být u nás :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte... také jsem toho názoru, že odeslat oznámení v minulém čase až po svatbě. Je to docela běžné, kamarádka to také tak řešila.
Odpovědět
Článek se načítá
Udelejte oznameni az po svatbe v minulem case, typu ''Zpecetili jsme nasi lasku malou svatbickou dne toho a toho tam a tam..'' a pridejte par fotek, kde lidi uvidi, ze jste tam byli jen vy dva a svedci a tim padem nebudou nastvani, ze nebyli pozvani :) Poslat oznameni bez dne a casu pred svatbou, je fakt matouci.. oznameni pred svatbou se vetsinou posila proto, ze tam ty lidi chcete mit nebo je zvete aspon na obrad.
Odpovědět
Profilova fotka
my měli oznámení typu Ona a On budou oddání dne 29.3 ve 13:00 v country saloonu. K tomu jsme připojili kartičku s adresou, protože hodně lidi posílají aspoň přání, když nemůžou přijít osobně. Takže vpodstatě kdo nedostal kartičku s podrovnýma informacema by ani nevěděl, kam přesně má přijít.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Po svatbě a nebo jednoduše - existuje Facebook
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?