Svatební noc s vaším vyvoleným. Jak to bylo u vás?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak holky s pravdou ven, v rámci vzájemného sbližování se jednalo: a) o trapas b) vášnivá nezapomenutelná noc c) nic nebylo, jen jsme si povídali Tak jak to bylo u vás?
Odpovědět
1
2
potom se svým dlouhodobým přítelem v zámeckém parku.... :-N ve sprše v domě dětí a mládeže, kde dělal civilku...v malém autě na kraji lesa... no ale jednou byla romantika, dělal hospodáře na dětském táboře. tak sme si dělali romantiku ve velkém stanu, co byl jako koupelna, plastová vanička o velikosti lavoru, nacpaná sem v tom byla jak sardinka v plechovce, voda horká jako prase...a když začíná romantika, začnou nad náma lítat stíhačky z vojenského letiště :-D jinak teda třeba kulečníkový stůl....chodba hotelu....no stydím se :-D
Odpovědět
teď sem si vzpomněla na stodolu plnou koní a hlavně lidí.... :-N
Odpovědět
helisku...toto píšeš před svojí druhou mamou???? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
S mým posledním vyvoleným to bylo za b) x-) přesně v den jeho narozenin ;-) po měsíci chození :-)
Odpovědět
1) poprvé jsem spolu spali v září 1986 :-D ... v předškoláku, každý hezky na svém lehátku 2) první společná noc (jako část dne) v roce 1993 .... na gymlácké soutěži, taky hezky každý na své karimatce na nějaké základce v Praze 3) první společná noc jako partneři v roce 2000... začali jsme spolu totiž chodit v jednu v noci (kdy se mě M. zeptal, jestli s ním budu chodit na třídním srazu rok po matuře), pak jsem šli 4 km pěšky domů a dlouho si povídali jen podotýkám, že všech těchto akcí se zůčastnilli i oba naši svědci ze svatby :-D 4) společná noc jako sami...květen 2000, na koleji v Praze, jsme si povídali do rána a nic nebylo, takže c) (a takových nocí bylo ještě pěkných pár měsíců :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
První noc byla úžasná, pro něho to byla první noc se ženou vůbec :-) Ale byl něžný a zároveň vášnivý, dost jsem si to užila..... A těch nocí bylo dále nepočítaně a je to čím dál lepší....
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja som myslela, že prvá bude i posledná, mala som úplne iné plány (teda bola vášnivá až moc)..no spadla som do lásky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hehe, nanynka, aj u nas to tak bolo, akurat ze do lasky spadol on a potom ma ukecal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
laleeta :-D :-D
Odpovědět
laleeta, nanynka, tak vy dvě jste mě dostaly :-D :-D no těším se, až sem budu psát první noc s "mým vyvoleným"...sakra, kolikátý už to bude? :-D dělám si legraci už sama ze sebe, protože by mě moc zajímalo, jak to se mnou skončí.... to tady asi vypadá, že sem dočista holka do větru...ale já sem romantik až za hrob...umím si představit první noc jen tak ležet vedle sebe....
Odpovědět
ahoj holky ja se vdavala tuto sobotu a žadna nebyla tahli jsme to do neděle 15.00 nonstop ale v pondělí byla :-D
Odpovědět
ježiš ja sem myslela první svatební noc ;-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:) prvá spoločná noc strávená spolu a pak ďalšie noci prvé 4 mesiace nášho vzťahu boli len o rozprávaní a mojkaní:) ako z romantických filmov,môj budúci manželík je skrátka romantik-gentlmen:)a pak tá prvá - úúúúúúúúplneeeeeeee fantastické:)ako všetky ostatné a každé,ktoré sme spolu!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, u nas? Prvni spolecna noc byla uzasna-obejmul mne a povidali jsme si az do rana. ;-) Milovani prislo asi po dvou mesicich, kdy pro nas zorganizoval nadherny vikend. Jinak mne opravdu pobavil Helisek. Ctu Tve prispevky ve vice diskuzich a super :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Nejdřív B .. ( nádherný x-) ..) pak A ( načapala nás moje mamina :-| )a pak C :-D
Odpovědět
hm, tak první společné spaní u nás proběhlo už ve školce - vždycky po obědě :-D ale to jsme zjistili až posléze, ze školky jsem si ho vůbec nepamatovala :-) a první společná noc - protančili jsme spolu celý ples (on mě do té doby neznal, já jeho jen od vidění jako tanečního partnera mé spolužačky), pak mě doprovodil domů (ani jeden z nás neměl žádné úmysly, já jsem právě jeden "vztah" ukončila a do dalšího se mi nechtělo a on mě šel doprovodit ze slušnosti) a pak jsme se najednou a zcela neplánovaně asi hodinu líbali před barákem mých rodičů, sněžilo na nás, byli jsme oba mokří jak myši a on navíc totálně zmazaný od rtěnky (ten ples byl maškarní :-D ), rozloučili jsem se ve 4 ráno, tak by se to možná dalo počítat i jako celá noc, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nase prvni spolecne stravena noc byla v zasnezenem parku, staveni snehulaka, povidani a plno smichu :-) Pokud beru prvni v posteli, tu jsme celou propovidali v objeti. Takovych noci bylo pak mnohem vic :-) No a zbytek uz prozrazovat nebudu :-D ;-) Jenom to, ze to byla ta nejkrasnejsi noc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ta úplně první...? Anebo ta první s mým současným...? :-N Každopádně, ta úplně první před mnoha lety byla plná adrenalinu, zvědavosti a nedočkavosti (asi BOHUŽEL, ale už to prostě nevrátím...), "technicky" sice nebyla na to, že já byla panna a on panic, nijak trapná či neobratná, v duchu jsem se spíš divila, kde se to ve mně bere a jak to, že přesně vím, co mám dělat... :-D, ale... jinak chyběla romantika, jedinečnost, zkrátka vše, o čem jsem předtím bláhově snila. Aspoň že se to teda stalo s klukem, jehož jsem tehdy velmi milovala a určitě i on mě. A ta první s mým současným... hm... Ta byla vlastně vesměs nevinná, byť u mě tehdy přespal. V mém bytě. Něco málo bylo, snažila jsem se tvářit, že nechci nic víc proto, že jsem samozřejmě nedostupná, zdrženlivá a cudná, ale ve skutečnosti, ruku na srdce, mě brzdilo hlavně to, že jsem měla své dny, což on netušil... :-p :-D Jinak ráno se pak ukázalo, že miláček nezavřel dveře od bytu, celou noc jsme vesele spali s otevřenými... x-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?