Sex o svatební noci?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holčiny nevěsty :-) Trochu intimní otázka, ale myslím, že velmi podnětná: Milovali jste se (samozřejmě se svým čerstvým manželem) o svatebí noci a jaké to bylo ? ...nebo jste únavou a třeba i vlivem alkoholu padly do postele a nevěděly o světě.... Asi jsem trochu naivní, ale když jsem byla mladší tak jsem si myslela, že sex o svatební noci je něco jako "povinnost" v rámci těch různých předsvatebních a svatebních zvyků. Tak se pochlubte a inspirujte mě.....díky :-) Radka (cicuvicka)
Odpovědět
1
72
73
Profilova fotka
@tinusik20 hahaha asi tak. Nieco na tom bude si myslim. Po svadbe aspon my sme boli tak utahani, ze ja som bola akurat tak rada, ze ho mam vedla seba a ze mozem zaspat pri nom, to bolo to jedine na co som myslela, ked sme sa po svadbe vratili domov :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme se nějak nestihli opít, nebo jsme to protancovali. Takže jsme byli tak akorát do nálady a svatební noc se těšila svému. Asi o půl druhé DJ končil, takže pak se ostatní odebrali k vodě, ještě popíjeli nebo si šli dát večerní koupání v přehradě, a my si vzali darované šampáňo a odebrali se do našeho luxusního apartmá. Tam si novomanžel užil svléknutí nevěsty :-D a v soukromí sundání podvazku - samozřejmě bez rukou, zubama :-D těšil se na to celé odpoledne. Pak jsme se odebrali do rohové vany, a nakonec i ta svatební noc byla 8-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Bala jsem se stereotypu, tak jsem to ozivili hrackami a bylo to super!!!
Odpovědět
Opravdu? A das nejaky typ?
Odpovědět
Me hrackami prekvapil pritel na Vanoce :-) zalibilo se nam to oboum, takze je jasne co dostane na Valentyna :D
Odpovědět
@karolinakar heh tak super. Len ci to budu darceky pre neho alebo pre teba ;-)
Odpovědět
@monetta ahoj....nebyla jsem tu nejaky cas a vidim ted tvuj coment.....akorat mi kamaradka rikala, ze zazila i 5 hodin....takze moje 2 hodky jsou proti ni nic .... :-D :-p
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Je pravda, že spousta mých známých mají sex o posvatebním ránu :D moje sestra si nakoupila různé luxusní erotické prádlo ale oba byli v takovém alkoholním opojením, že nedokázala ani dojít na pokoj :D
Odpovědět
My jsme měli teda v noci (přijeli jsme o půl 3.) a pak i ráno :-D
Odpovědět
kaac1: No tak to má být! Svatební sex je podle mě potvrzení sňatku :D
Odpovědět
my jsme měli předsvatební ráno, předsvatební dopoledne, posvatební odpoledne a pak "až" druhý den ráno :-D na to, že jsme se brali po 8 letech a dvou dětech si myslím, že slušný 8-) ale bylo to především tím, že jsem se brali v ráji, žádný stres, jen moře, slunce...jen my dva x-) je to už už pět let a za pár dní odlétáme na místo činu i s dětmi (teď už tři :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si před svatbou dali šest týdnů pauzu, takže to by bylo, aby nebylo! :-D :-D :-D Jinak souhlasím s @lucasice, považuju to za potvrzení sňatku :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@novomangelka Tak to je hodně slušný! :D Závidím Vám sňatek v rájí to muselo být jak v pohádce i co se toho sexu týče! :D
Odpovědět
@majulinkaaa Přesně tak, já si to plánuju x let jak budu v erotickém prádle jako manželka o svatební noci a myslím, že s přítelem skončíme odpadlí ko :D
Odpovědět
@lucasice bylo to úžasné ;-) všem takovou svatbu doporučujeme a když s tím jednou přijdou naše děti, tak jim to určitě schválíme a ještě jim na to i přispějeme :-D
Odpovědět
@novomangelka Díky za inspiraci, už jsem začla šetřit! :D I na to pořádné erotické prádlo!
Odpovědět
Profilova fotka
fuuu to ste teda skvelo vymysleli. isto je to o niečom inom, keď si to celé tak povediac užijete sami dvaja. to aby som povedala nastávajúcemu už teraz
Odpovědět
Profilova fotka
Budu rada ze sem to prezila a ze jdu v klidu spat :D
Odpovědět
My svatební noc měli se vším všudy, manžel se (nevím proč) těšil, že se to musí. :-D Ale je fakt, že jsme ani jeden na svatbě skoro nepili, tak jsme byli i kolem 3 ráno ještě "použitelní"
Odpovědět
Profilova fotka
Moc by som si priala aby sme si nasli na seba cas cez svadobnu noc, no ako tak vidim, tak bude mozno lepsie ak si skor spravime taku predsvadobnu noc alebo niekde vybehli na vikend
Odpovědět
@lallurita ako hej , ked to takto citas, tak to asi nebude len tak ako som si to aj ja predstavovala
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my neměli ani jedno:D Ve svatební den ráno nevim, sice to bylo teď o víkendu, ale fakt si to nepamatuju, byl dost shon, a jeli jsme ještě pro dort..v noci jsem si šla asi v jednu do pokoje pro mobil a ožralá jsem tam odpadla a usnula:D A ráno mi nebylo nic moc, takže sex fakt nepřipadal v úvahu..jako nechtěla jsem se tak moc opít, ale stalo se, co už.)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucasice Já teda měla na spaní svoje dlouhý kalhoty, nic erotickýho nenosim, ale je to fuk, odpadla jsem v hadrech, co jsem měla na sobě, přítel když šel spát, tak se mě snažil ze sukně aspoň odmotat, no co, ráno jsem aspoň vstala, účes byl jak večer, líčení taky:D
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme v 3:15 dorazili ze svatby domů. Spal u nás manželův kamarád, tak jsme ho uložili na gauč. Manžel mě dostal ze šatů, sundal všechny sponky z drdolu a byli jsme rádi, že jsme padli do postele a spali :-D ráno nás vzbudila tchýně telefonem, že už odjíždějí z penzionu. Jelikož nás čekalo ještě poklízení sálů a odvést si zbytky rautu, tak svatební noc proběhla až v neděli večer :-D
Odpovědět
@saidy my sme to mali tak isto :) ak keď nás to aj samých celkom šokovalo, že sme boli takí akční :D
Odpovědět
Profilova fotka
My se dostali na pokoj nějak po 3 ráno a manžel si užil sundávání šatů, podvazku, svatební noc jsem si užili :-)
Odpovědět
Svadobná noc síce nebola ale posvadobné ráno bolo super.
Odpovědět
Profilova fotka
Sli jsme si lehnout v pul 12. A byla sem rada ze jsem to prezila a vzpominala na to. 😃💞 hned jsme sli spat :)
Odpovědět
Potvrzuji, že se sexem o svatební noci to nebývá nic moc 🙂 my jsme to neřešili, už jsem slyšela od kamarádek, že budeme tak utahaní, že nebude na sex ani pomyšlení. Takže jsme si užili svatební párty s rodinou a kamarády a na pokoj jsme se dostali až kolem třetí. Než jsem si ve sprše sundala všechny pinetky z vlasů, smyla z nich lak a připravila se do postele, manžel totálně vyřízený už dávno spal, tak jsem se k němu jen přitulila a usnuli jsme. A hádejte co: ráno jsem to dostala, takže naše svatební noc proběhla asi až týden po svatbě 😃
Odpovědět
1
72
73
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?