Menstruace v den svatby - jak to řešit?

8. lis 2020210

Holky, asi to vypada, ze v nas svatebni den to budu mit, tudiz ze svatebni noci nebude nic. Nejake dobre rady jak to oddalit? Anti neberu.

• @suetreloca  Gynekolog ti může napsat léky na oddálení.

• Moja mama občas takto potrebuje oddialiť, tak jej gynekológ pichne injekciu, ktorou to oddiali o pár dní

• @suetreloca  fakt to vieš 9 mesiacov dopredu? 😬 Si si podľa toho mohla naplánovať dátum svadby 😃 Ale teraz k veci.. netreba to tak prežívať a pchať do seba hormóny, ktoré ti všetko rozhádžu mi príde zbytočné. Predpokladám, že oná noc nebude tá prvá a tiež.. budete tak vyčerpaní, že to bude v podstate jedno. 😉

• Sponzor fóra
  • @suetreloca  citron citron a ještě jeden citron 🙂

• Jj vim, maM to max den spozdene. A planovat to neslo pac jsme toto datum chteli schvalne. Zkusim ten citron.

• @suetreloca  Mě to nejdřív vycházelo tak, že to mít nebudu, díky cystě se mi to na jaře posunulo o půl cyklu tak, že mi to mělo vyjít začátek akorát na pátek den před svatbou, a dva cykly před svatbou se mi to zase posunulo o 4 dny zpátky, takže sem nakonec v pátek před skončila. A to musím říct, že až na tyhle dva případy to mám i bez HA vážně na den pravidelně. Takže zatím ani není třeba moc plašit, uvidíš, jak to bude 🙂
    Spíš než obavu o svatební noc sem měla ze šatů a výměny, to sem si nedokázala moc představit, teď vím, že s těma svýma bych to zvládla, záleží, jaké šaty budeš mít. Taky záleží, jak kdo své dny snáší, mám kamarádku, která první dva dny leží doma a nevyleze z postele, jak je jí zle, já to na sobě skoro nepoznám.
    Takže hlavu vzhůru, myslím, že není třeba se takovou věcí stresovat tak moc dopředu 😉

• Citronovala sem ale mela sem strach tak sem si ve ct vever az v so rano daa prasek na oddaleni radejil

• Jestli mas svatbu az pristi rok, tak bych si nechala napsat HA a brala ji jen mesic pred s prodlouzenim. Podle meho gynekologa to udela v tele mensi paseku, nez ta oddalovaci injekce. Jinak bych si nedelala iluze, ze svatebni noc vzdycky probehne. My byli v pet rano tak vyrizeni, ze jsem si ani nevzala tu svatebni kosilku, kterou jsem mela pripravrnou. Manzel rekl ,vem si pyzamo, otocil se a hned usnul 🙂

• Z tolika citronů budeš mít leda tak beďary. 😃

• Nemyslím si, že by citrony nějak vyřešily tvůj problém. Zkusila bych se poradit s doktorem popř. si svatební noc užijete jindy. 😉 Ze své zkušenosti můžu říct, že nejvíce jsme si sebe užili až na svatební cestě.

• Ja to spocitala tak aby to datum bylo uprostřed cyklu....😃 snad to vyjde 😃 ne kvůli svatební noci to na stopro nic nebude 😃 ale ja mam fakt hrozny bolesti bricha a jsem cela otekla a nafoukla :-/

• wau, aky vplyv maju citrony na periodu???? o tom som este nepocula.....
    @adau

• @pypika  
    @smea  nevim, jestli je úspěch citronu zaručen a mají účinek na každého (asi spíš ne), ale na mě (nechtěný) účinek měly. Asi před rokem jsem se snažila odehnat začínající virozu kombinaci vitamínu C + čaje s citronem, dávala jsem si toho opravdu hodně, a týden nato se MS (vůbec poprvé v životě) dostavila asi s pětidenním zpožděním a jeste ani nestala za řeč... Zpětným hledáním a vyloučením těhotenství jsme zjistila, ze za to asi opravdu mohlo to Céčko a citrony...

• @dmiska  wau... tak to minimalne vyskusam teda... opravdu hodne znamena take 3 citrony denne a asi 3-4 dni vkuse???

• @smea  no, ja jsem si dávala nějaký silný Céčko (minimálně pětistovku, spis víc) a několik čajů denně, takže tak 3 citrony to mohly být 🙂 a asi tak ty tři dny... Ale jak říkám, nevim, jestli to funguje spolehlivě, u mě to bylo omylem...

• Sponzor fóra
  • @laka_lacenda  mam stejnej problem, uz nad tim premyslim rok dopredu,ale tezko planovat, momentalne jsem mela menstruaci po 6 tydnech a predtim poprve po 8mesicich, takze tak 😃 Ja si nedojdu ani na wc,kdyz to dostanu jaky mam krece. Tak snad se to ustali abudu to moc naplanovat 😃

• nejak se mi tenhle mesic posunula menstruace a vypadá to, že prinejlepsim budu mit o svatebni den posledni den mns.

Chtěla bych se zeptat - neexistuje něco, co by mns vyvolalo dříve? Vím, že se to dá nějak odsunout, ale pokud bych to spíš měla dřív, bylo by to úplně ideální 😬 (nebyla bych nateklá, nebolelo by mě břicho apod.).

• Mám ten samý problém a vůbec nevím, jak to řešit. Existuje něco, jak se vyhnout hormonům?

• @leni17  bez hormonů to asi nepůjde, taky je budu muset mít...vychází mi to přesně na svatbu

• Frajeři jezdí i na červenou 😃

• Tady v tomhle mam dlouhodobe jasno. Pokud by to melo vyjit takhle "nestastne", budu posouvat za pomoci hormonu, protoze u me zadne babske rady nefunguji. Bezne mi pri menstruaci byva hrozne zle a spousti se mi migreny, takze rozhodne nebudu riskovat, ze po obradu pokorne odejdu v krecich blinkat na pokoj, a po zbytek dne tam setrvam.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Nabízíme originální nápady, denní i večerní programy, pečlivě zvolené balíky a aktivity na rozlučku se svobodou pro dámy a pány.
    Rádi pro vás zorganizovat jakoukoli party! Ať už je to dámská nebo pánská rozlučka se svobodou atd., Co se stane v Praze, zůstane v Praze!
    Články od našich partnerů
    Posvatební kolotoč: Co všechno si ohlídat a zařídit po svatbě?
    TOP-5 dámských parfémů s dlouhou vydrží
    Letní svatební make-up? Následující 3 tipy vám pomohou ho udržet i přes vysoké teploty
    Archiv článků od partnerů