Máte tip na svatební noc v Praze?

ahoj holky, nemely byste nekdo nejaky dobry tip? Fajn by byla virivka nebo nejaka pekna vanicka na pokoji... ;-)
Odpovědět
No Hilton docela idelani myslim,mohl by vam vyhovovat :-D
Odpovědět
gucci, tady jsem doporucovala hotel Neruda http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
holky a nemate nekdo nahodou zkusenost s Golf yacht Prague? na webovkach to vypada uchvatne... 8-)
Odpovědět
gucci, to je ted docela novinka..koukam, ze to je cenove stejny jako hotely v centru..vypada to dobre, kdyz vam vyjde pocasi, tak to bude bezva...jenom se tam jdete mrknout na velikost pokoju..ono to na webu nevypada, ale kajuty by mohly byt v realu stisnene s nizkym stropem, tak abyste nebyli zklamany..
Odpovědět
no urcite se tam chci nejdriv zajet podivat... ale jinak presne jak rikas. ceny jsou podobne jak u hotelu v centru, ktere me buhvi jak neoslovili, vsechno je to delane pro turisty a prijde mi to trochu jako kyc... tohle ma smrnc, soude alespon dle fotek. no, nejaka zkusenost by se sikla, treba se nekdo objevi... 8-)
Odpovědět
na ten hotel neruda ses koukala? to je jedna z nekycovitych vyjimek ;-)
Odpovědět
catf jj, ten hotel je taky moc peknej. ale ten botel mi pripada takovy netradicni... navic tam maji na pokoji i virivku, coz je velke + ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Profilova fotka
@gucci4me Jen pro upřesnění. Od nového roku se přejmenovala golfYacht na greenYacht prague, ale přátelské ceny zůstávají. Navíc svatební apartmá s vířivkou, výhledem na Prahu i Pražský hrad a meandr Vltavy ZDARMA. určitě se přijeďte podívat, rádi Vám ukážeme celou naší unikátní loď.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Chtěla bych všem doporučit Greenyacht hotel u Libeňského mostu v Praze. Tuhle sobotu jsme tam zažili naší pro nás nezapomenutelnou svatbu.Celá posádka pro nás udělala všechno s maximální profesionalitou a my se budeme radi k nim vracet slavit naše výročí:)Pokoje jsou krásne a koupelna bechderoucí:) Vřele doporučuji.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?