Máte sexuální obleček na svatební noc?

Profilova fotka
:-p Přemýšlela jsem jestli si mám nějakej obleček vůbec pořídit no a koupila jsem si prádlo i noční košilku ... Co myslíte :-D Snad se bude líbit ..
Odpovědět
Určitě se budeš líbit,taky si to chci koupit.Můžu se zeptat jaký sis koupila na netu?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si vše koupila v obchodě ve Vaňkovce .. Calsedonia ..
Odpovědět
Budu mít svatební kalhotky celý den, nic dalšího nebude.
Odpovědět
já budu mít maximálně krajkové kalhotky,ale ty budu mít celý den.Na večer nic neřeším.Sex určitě nebude,přítel mi říkal at nepočítám že bude střízlivý skrz sex,ale hodně holek říká že je člověk tak unavený že večer lehne do postele a na sex nepomyslí.Uvidíme.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
něco si pořídím, ale až na naši první klidnou novomanželskou noc, na svatební noc taky nehrajeme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Z me vlastni zkusenosti bych to vylozene neresila :-) My meli az novomanzelske rano a na oblecek doslo az na libankach...tam vse manzel ocenil :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
:-D jakože on by se převlékl za hasiče a já za servírku? Tyhle podporovadla zatím fakt nepotřebujem:-)) Prádlo si kupuju dle potřeby a košilky nemám ráda, takže ... Nic extra se konat nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si nic neporizovala. Pohodli bylo prednejsi. Nakonec to dopadlo tak, ze jsem se s novomanzelem v posteli skoro nepotkala :-D On sel spat ve 2, ja o pul 6. On vstaval 7.30, ja 9.45. Takze on tech 2 rano kdy jsem ho ulozila jsme se videli az na snidani :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takove pradelko doporucuji spis az na svatebni cestu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A co tyto oblečky? Hravé a odvážné...
Odpovědět
Já bych to taky nechala až na svatební cestu, my jsme žádnou svatební noc neměli, po oslavě jsme padli mrtví do postele a svatební ráno taky nebylo, protože mi bylo blbě po svatební slivovici :D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
Já tyhle oblečky nosím celkem často, myslím, že by to asi nepřekvapilo 8-) Po celým dni svatby na to navíc ani nebude nálada.
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ano ano neco takoveho, melo to velky uspech!
Odpovědět
No to by pritel cucel, ma me totiz za velkeho stydlína! Asi ho prekvapim na Valentyna, uz je na case se po necem poohlizet.
Odpovědět
Taky mam v planu koupil nejakou hracicku do loznice =) zacina to jit do stereotypu a z toho mam nejvetsi strach :-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?