Kde seženu nějaké hezké spodní prádlo na svatební noc?

prosím porsím poradíte mi potřebuji najít nějaké hezké spodní prádlo a romant.komplet na svatební noc... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkni na Astratex.cz tam mají moc krásný kousky.
Odpovědět
Profilova fotka
To bych také ráda věděla, ale protože mám velká prsa, tak si prádlo nechci posílat z netu bez vyzkoušení. :-N Napadlo mě zajít do H&M, do New Yorkeru nebo do C&A..
Odpovědět
Profilova fotka
na velká prsa je výborná značka Triola, Charme, Konrad, mám 70E a vím, že v nákupních střediscích a obchodech typu H&M, C&A na mě nikdy nic nemají, malý obvod a velké koše je problém, ale značky co uvádím mám odzkoušené a jsou super, tak se poptat.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj v HM ani CA toho moc nemají ale v New Yorkeru docela jo a za přijatelné ceny :-) Mě se moc líbí prádlo z Intimissimi, ale to je docela drahé :-/
Odpovědět
Ahoj já si zrovna dnes objednala daniela-pradlo a za dobré peníze 249kč :-)
Odpovědět
hlavně by sis měla vybrat správnou velikost a to ne každá umí....i z hezkých prsou udělá blbá velikost prsa ošklivá...být tebou investuji a podívám se do Le Chaton k p. Konarovské (mrkni na jejich web, jsou tam i rady ohledně výběru podprsenky, budeš se divit...)
Odpovědět
No jestli to neplánuješ přímo pod šaty tak dost pochodíš v New Yorkeru-přijatelné ceny a spousta modýlků korzetů a košilek.A k tomu i kalhotky v různých střizích. Jinde jsem snad takovou nabídku "nočního" prádélka neviděla. Jinak ale pod šaty se to moc nehodí-nemají tam věci bez ramínek atd.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Já z osobní zkušenosti doporučuju mrknout do Marks & Spencer. Mají tam velký výběr velikostí (často tam seženu i 65F) a prádlo skvěle sedí a dobře se nosí. Běžné spodní prádlo okolo 500 podprsenka, do 200 kalhotky, luxusnější kolekce bývají kolem 1000 podprsenka a 300 kalhotky.
Odpovědět
nakupovala jsem v Sascha ale nakonec me manzel vysoukal ze svatebnich satu on se sel srchovat ja jsem sla kojit a potom pro nas pripravil vanu plnou kvitku ruzi potom jsme si jen a jen uzivali
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Ahoj, nemate nekdo tip na kamennou prodejnu v Praze, kde by se dalo sehnat nejake hezke spodni pradlo na svatebni noc? Le Chaton jak je vyse v odkazu je super, ale korzety tam vychazeji tedy pekelne draho :-( zase bych rada nejaky specializovany obchod se spodnim pradlem, kde mi poradi nez obchod jako New Yorker. Diky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V Brně je hodně doporučovaná Dita Fashion na Orlí, příští týden se tam chci podívat a případně i nakoupit :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Koukněte do naší nabídky ;-)
Odpovědět
martik3: bohužel pokud chceš dobrý obchod, kde ti poradí tak fakt jen Le Chaton - ideálně v Opletalce. Helena ti jako jedna z mála prodavaček řekne co na sebe aby ti to sedělo velikostně a I aby to bylo vhodné. Kupovala jsem tam jak spodní prádlo tak noční košilku. Najdeš tam krásné záležitosti I v jiných řadách než jen do Lise Charmel, které opravdu nepatří k nejlevnějším :-) Otázka je, jestli opravdu potřebuješ korzet, nebo nějakou pěknou podprsenku, kterou využiješ I později.... Pokud se budeš vdávat v létě, tak ti korzet nedoporučuju - upečeš se. V Brně doporučuju prodejnu Angel´s (dva tři vchody od Kina Scala)
Odpovědět
v praze jsou ještě dobré správná podprsenka a caresse, v obou umí báječně poradit. neznám ale jejich nabídku korzetů, chodím jen na podprsenky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj, ja kupuju v New Yorkeru - maj to 5x levnejsi nez ve specializovanych obchodech a vypada to mnohem lip. Byla jsem dneska snad vsude a nakonec jsem skoncila v new yorkeru kde jsem nakoupila 8 kusu spodniho pradla za 2000 (4 sety)
Odpovědět
Profilova fotka
Intimissimi ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
já jsem pořídila v Lidlu :-D za pár korun pěkné jednoduché negližé :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Já koupila na ebayi.... zkus hledat "romantic wedding g-string knickers with dildo"
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?