Menu Forum

Svatební hostina DIY pro 100 lidí

17. dub 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
princesi
4
Registrovala se 26. května 2015 na beremese.cz. Přidala 37 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 2. července 2016
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
princesi
4
Registrovala se 26. května 2015 na beremese.cz. Přidala 37 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 2. července 2016
    Region Praha
 Ahoj holky,
připravujeme hostinu pro cca 100 lidí, ale s tím že si všechno budeme dělat sami, poradíte mi se složením?
-guláš
-řízky(vepřové/kuřecí)
-naložené maso na gril(vepřové/kuřecí)
-klobásy
-hermelín na gril
-bramborovoý salát
-těstovinový salát
-ovocný salát)
-fazolový salát
-šopák
-nakrájená zelenina
-sýrová roláda
-sekaná

sladké:
-dort¨
-muffiny
-cookies
-makronky
-bonbony
-svatební koláčky
-linecké
-perníčky

Snažím se vymyslet ještě nějaké především slané drobnosti, které budou hosté moci uzobávat a dají se udělat třeba týden dopředu - například pizza šnekyemoticon ideálně nepříliš pracnéemoticon máte tipy?
9. dub v 11:32  •  Svatba byla v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
alyss2
Registrovala se 11. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 23. dubna 2016
fotoportrét
fotoportrét
alyss2
Registrovala se 11. dubna 2016 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 23. dubna 2016
 já bych určitě udělala nějaký dip (bylinkový, česnekový) a část zeleniny nakrájela na dluhé špalíky, aby se to do toho dalo namáčet. a dopředu upéct slané tyčinky - s parmazánem, bylinkami, ty se dají namáčet také.
šneci také dobrý, u nás měli úspěch s kysaným zelím a trochou klobásy či poličanuemoticonemoticon
11. dub v 09:26  •  Svatba byla v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brejna
2
Registrovala se 1. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Má 1 přítele. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
brejna
2
Registrovala se 1. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Má 1 přítele. Region Beroun.
 Co tam přidat na pozdější dobu utopence a nakl. hermelín? Je to nenáročné na servis a chlapy potěší...
17. dub ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí