Salámové a sýrové mísy- jsou vhodné?

Ahoj nevěsty, ráda bych se zeptala, jestli plánujete na hostině salámové a sýrové mísy/ obložené talíře. Nějak si nedokážu představit, co jiného pozobávat u piva/ vína (samozřejmě nepočítám chipsy nebo tyčinky), ale nějak se mi nelíbí nápad obložených mís na svatbě na konci června. Člověk nikdy neví, jaké bude počasí a ve 30ti °C si nechci ani představovat okoralé sýry a nazelenalé salámy na nazdobené svatební tabuli. Jak to řešíte? Budeme mít vždy nachystané menší množství, aby to nebylo na stole třeba víc než hodinu a personál to bude obměňovat, nebo čím to pozobávání nahradíte? Ještě mě napadlo nahradit to tyčinkama z lístového těsta nebo tzv. šneky, ale restaurace mi to nenabízí a v domluvě je, že bude veškeré jídlo jen od nich a sama si to péct den před svatbou nehodlám - to budu mít jiné starosti. :-S Jak to řešíte? Risknete to a dáte na stoly tuto klasiku?
Odpovědět
@makky225 Pokud budete mít raut, který bude udržovaný teplý, slámové a sýrové mísy nikoho moc zajímat nebudou. Neříkám, že byste to museli úplně vypustit, někdo si dá rád k vínu trochu sýra, ale s množstvím bych to nepřeháněla.
Odpovědět
Salámové a sýrové mísy bych nevolila, a ani nám nebyly doporučeny, přesně z toho důvodu, jak píšeš. Spíš už třeba sýrové rolády.... Ale pokud budete mít jinak bohatý raut, toto pujde na odbyt poslední.
Odpovědět
Neměli jsme a nikomu to nechybělo.
Odpovědět
My je mít budeme, vzhledem k tomu, že budeme mít řízky + guláš a k tomu raut v tomto stylu + sladké.
Odpovědět
My máme svatbu taky ke konci června a salámové mísy mít nebudeme právě kvůli rychlému okorání, šunka se po chvíli zkroutí atd. Místo toho jsme dali víc masa ve formě rolád, pečenou kytu, řízky... Bylo nám to tak i doporučováno. Jinak nějaké jídlo mimo oběd a raut na stolech nebude. Nepočítám sladké...koláčky a zákusky, to je jasné. Pokud by někdo chtěl brambůrky, tak si je může vzít na baru, ale popravdě co jsem byla na svatbe,tak ani na jedné lidi nepostradali brambůrky a tyčinky. Všichni byli prejezeni :-D
Odpovědět
@werrys S těmi slanými pochutinami je to asi na všech svatbách stejné. Kdyby je před nás obsluha nepostavila, ani si na ně nevzpomeneme. My jsme brambůrky a tyčinky využili pak až druhý den odpoledne, když se dopíjela bečka piva.
Odpovědět
Profilova fotka
Taktéž jsme neměli, protože na všech svatbách, co jsem kdy byla, mísy vždycky zbyly a hosté do nich šli jako do posledních. Nechyběly. Na místo nich jsme měli jsme různorodé kanapky (i ty se musely servírovat postupně, aby neoschly), tatarák (ten měl největší úspěch) a na stolech koláčky a cukroví + teplá kuchyně. Asi bych se zeptala restaurace na jiné možnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já určitě sýrové mísy chci+ bude určitě i nějaká s uzeninami- ale spíš domácí uzené atd. Na svatbách po tom sáhnu vždy, sýry k vínu jsou ideální kombinace. Navíc vždy ocením i zeleninovou mísu/ či ovocnou :)
Odpovědět
Já je určitě také chci, představu mám něco takového :-)
Odpovědět
Děkuji všem za názory. Budeme mít spoustu tataráku, řízků i guláše tak snad to nikomu chybět nebude, když to vypustíme. :-) ;-)
Odpovědět
@kimh Ve formě špízů je to fajn varianta. Sýry se alespoň teplem nelepí na sebe a člověk do toho nemusí "hrabat" rukama. Kamarádka měla něco podobného jako je na posledním fotu a to se celkem pojedlo - člověk vezme špilku a jde. :-)
Odpovědět
@iveete mě se to také líbí a ještě bych chtěla nějaké saláty do kelímku nebo misticek, aby to šlo pěkně doplňovat a člověk si dal jen různý dresing
Odpovědět
Článek se načítá
Meli jsme, syry mizely k veceru rychle, uzeniny moc ne, ty se pak daly na snidani, mely jsme to na ledu stejne jako treba tataraky, ale venku bylo 16st, jinak vloni na svatbe byly uz v 6 vecer syry durch..
Odpovědět
@makky225 Taky přemýšlím nad tatarákem, ale pořád váhám :) ..Když jsem byla před pár lety v květnu na svatbě, kde měli tatarák, tak jsem z toho nejen já chytila nějakou bakterii a takový bolesti břicha jsem ještě nezažila, takže nechtěná neschopenka a antibiotika na týden :-D
Odpovědět
Mně teda přijde zvláštní bát se o osud sýrových a uzeninových mis a pak naplánovat na červen tatarák. To je vyloženě o hubu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?