Co vše na raut?

Profilova fotka
Ahoj, prosím nevím co vše na raut a kolik čeho 🙄. Svatba je max pro 35 lidí a raut bude pouze večer. Nemám vůbec představu kolik například papriky a co vše do rautu dat. Zatím si představujeme nějakou zeleninu a tatarák. Máme možnost grilování, tak nevím jestli ugrilovat maso a nebo udělat třeba minirizecky Dekuji
Odpovědět
Množství by Ti měli poradit ti, kteří budou raut zajišťovat, tedy provozní hotelu nebo někdo z cateringovky. Tatarák nám nebyl doporučován od začátku,protože na stole může ležet kdo ví jak dlouho a přece jen je to syrové maso.. My jsme raut vyřešili jednoduše, dali jsme dva druhy kanapek,jinak nám grilovali kýtu k tomu pečivo,zelenina, křen atd..plus pak později cca kolem půlnoci jsme nechali dodělat řízky, když se kýta dojedla..všichni byli nadmíru spokojení☺
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my měli 44 lidí a na raut jsme se přímo domluvili s těmi z restaurace co jsme u nich měli hostinu. Z rautu jsme měli miniřízečky, kuřecí paličky, guláš, tatarák, testovinovy salát, obložené mísy, salámové, sýrové. Ovocnou mísu a utopence. Vše se snedlo úplně v pohodě až na guláš, ten nikdo snad ani nevěděl že je . Tatarák se dělal na večer a prý se ještě přidělával.. Takže je to asi o lidech.. Jo ještě jsme měli zeleninové mísy. . Myslím že jídla bylo dost a lidé byly spokojení.. Chlebíčky se dělali před k obřadu a myslím i nějaké jednohubky a pak ještě mozarelove jednohubky ☺
Odpovědět
Profilova fotka
Minirizecky jsou podle mne velmi oblibene na kazde svatbe co jsem byla vcetne te nasi se po nich zaprasilo nejrychleji 😄 vcera jsem byla na svatbe bratrancovi a meli tam taky kytu grilovanou a ta byla taky moc dobra a popularni u hostu..... Pak mi chutnali takove mini burgry.... Kdyz je i vyber peciva nejaka ta zeleninka, salatky, salamy, syry,a dobre pomazanky treba myslim ze kazdy si pak vybere....
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?