Catering Brno 2019 - zkušenosti

Toto téma už tu delší dobu nebylo, proto se ptám. Máte dobré zkušenosti s nějakým cateringem z Brna a okolí? Chci aby jídlo bylo dobré, obsluha příjemná a cena tomu odpovídající. Děkuji všem za názory. Hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejlepší co jsem letos v Brně potkal byli Butchers... tak příjemnej servis a fantastický jídlo jsem dlouho neviděl :) A potom taky Matyho Chálka, ty jsem potkal jen na svatebním veletrhu a stačilo mi ochutnat jejich svíčkovou, abych věděl že jsou báječní :D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Ahoj, obnovuji diskuzi, nemate nekdo tip na catering v Brne nebo okoli s opravdu dobrym jidlem? Preferujeme tradicni ceskou kuchyni pred nejakou gastro modernou ala kostka ve skluzu, ale jsme ochotni si priplatit za chutne a kvalitni jidlo, nehledame nejlevnejsi nabidku. Vetsina nami oslovenych ma jiz nas termin obsazen nebo nekomunikuje.
Odpovědět
Dobrý den, my meli svatvu v Hostinci Slunecnice. Prave kvuli jidlu a servisu. Prdd svatbou jsme meli moznost je potkat na nekolikanjinych svatbach jak primonv restauraci, tak i jako catering. Byla to jasna volba. Jidlo vynikajici a servis dokonaly.
Odpovědět
@ardent1 Dekuji za tip, vypada to ze by to mohlo byt to, co hledame :-) oslovili jsme je, tak uvidime jestli budou mit volno
Odpovědět
Nemáte zač. My byli velice spokojení a naši hostè také. Navíc takový výběr bezlepkových variant, že mi chodili hosté děkovat už v průběhu :))
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?