Zákusky na svatbu

Ahojte všichni. Mám na Vás takový dotaz.. Už jsem docela bezradna... Je možné aby se objednávalo 26 zákusků na osobu při počtu cca 160 svatebčanů? Moc děkuji za odpovědi
Odpovědět
Profilova fotka
Přijde mi to nějak moc..... Mně jedna paní říkala počítát 5-8 ks na osobu 🙂 to by se jedlo jen sladké
Odpovědět
Já jsem stejného názoru.. Já jsem taky chtěla počítat těch 5.. Jen potřebuji slyšet i názory tady od vás. Děkuji :-)
Odpovědět
@kackak2020 To mipřijde moc, tedy pokud to nemá být i do výslužek, ale i tak.... My měli rozpočet na 10ks svatebních koláčků (ty jsou malinké) na osobu + byl cheese cake, banánový a ovocný dort rozkrájený na 12 kousků a svatební dort. Bylo nás 27osob a opravdu toho hodně zbylo, skoro každý si odnesl v krabiččce něco na snídani. Ale měli jsme celodenní raut, od těch cca 11:00 do 22:00hod. Takže všichni chodili furt něco uzovávat a sladké si dali akorát ke kafi.
Odpovědět
My pocitali 6-8 kusu na osobu,celkem 74 lidi+ deti.. snedlo se vsechno krom kolacku. Takze priste bych se nebala 10, ale my meli fakt top cukrarku a chladne pocasi a taky zrave hosty ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Moje tchýně měla pocit, že je všeho málo (možná post-komunistický syndrom?).Takže mě donutila objednat 720 mini zákusků (mini větrníky, mini bombičky, mini rolády, aj.) pro 45lidí s tím, že se dá zbytek do výslužek (tj. 16ks na osobu). Jedlo se od 11:00 - 3:00. Prosím pěkně - zákusky máme všude možně v mrazáku, lidi snědli přímo na hostině asi 1/5 zákusků, rozdali jsme asi 400 zákusků :D... Takže bych to se sladkém nepřeháněla, za to řízky, žebra, hranolky, zelenina, masové směsi a tatarák se snědli víceméně do posledního kousku...
Odpovědět
Taky bych radši směřovala k zásobenějšímu rautu než řešit neustále zákusky a to, že jich bude málo 8-( Když je stejně nikdo nebude jíst... Už se počet trochu snížil, tak doufám, že se to ještě umírní. Držte mi pěsti :-D :-) A děkuji za podporu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kackak2020 Je to fakt hodně, přikláním se k těm 5 ks, obzvlášť pokud bude ještě dort. Pak sní každý tak max. 2-3 ks...
Odpovědět
Profilova fotka
Přispěju do diskuze měli jsme zhruba 44 lidi a zákusků jsem brala 250 ks a měli jsme ještě cukroví co mi pekla kamarádka.. Zákusky stačili úplně bohatě, něco málo zbylo do vysluzek, já davala jen lidem co nedostali koláčky. Počítali jsme 5 ks na osobu. Takže to je opravdu moc těch 26 ks..
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?