Menu Forum

Svatební dort(y), cca 100 hostů, Dobříš a okolí (Praha)

28. únor 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
pompadourka
2
Registrovala se 24. září 2013 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 16. srpna 2014
    Dobříš
fotoportrét
fotoportrét
pompadourka
2
Registrovala se 24. září 2013 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
    Dobříš
 Ahoj.....našla jsem si úžasnou cukrářku, ale bohužel je 350 km od místa obřadu a tak mi bylo vymluveno, že na svatební dort v srpnu je ta vzdálenost příliš velkáemoticon Tak sháním nějaký tip na šikovnou cukrárnu, cukráře z Dobříše a okolí, klidně i Prahy, kteří by nám vyrobili nějakou sladkou nádheruemoticon Těším se i na nabídky profíků...moc děkuji, jsem celkem bezradná emoticon

A.
14. led 2014 v 18:00  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

No a co dort od Vendy? Koukněte na edortiky, udělají vám ochutnávku. A ke mě do portfolia se koukněte na nějaké dortíky, dorty a koláčky, které jsem během roku potkala emoticon
http://www.beremese.cz/catalog/vendor/zezufoto/blog-album/dalsi-foceni-pro-vendy-jeji-minidortiky-n0civa/
14. led 2014 ve 22:12  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dorty_mifa (38 r.)
Dorty Mifa
Michaela Fajmanová PRO

Občerstvení - dorty, koláče, nápoje - Region Kutná Hora
28

“Uvolnil se mi termín 30.5.2015 na svatební dort či sweetbar. Takže pokud je tu nějaká dortuchtivá nevěsta s tímto termínem svatby,jsem volná :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
dorty_mifa (38 r.)
Dorty Mifa
Michaela Fajmanová PRO

Občerstvení - dorty, koláče, nápoje - Region Kutná Hora
28

“Uvolnil se mi termín 30.5.2015 na svatební dort či sweetbar. Takže pokud je tu nějaká dortuchtivá nevěsta s tímto termínem svatby,jsem volná :-)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, já jsem od vás cca 100 km a takto daleko by se dorty jistě dovézt daly. Pokud budete mít chuť, koukněte na naše stránky. Teď se ale aktuálně upravují... emoticon
17. led 2014 ve 20:25  •  www.dortymifa.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
18. led 2014 v 09:07 • khornikova
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
31. led 2014 v 15:00 • marketasramkova
fotoportrét
fotoportrét
pompadourka
2
    Dobříš
fotoportrét
fotoportrét
pompadourka
2
    Dobříš
 No mezi smazanými přípěvky byl asi i tip na slečnu Dvořákovou - tu jsem kontaktovala a děkuju za tip! Už mam za sebou ochutnávku a jsem nadšená!!! Děkuji smazané nevěstince co mi dala tip- díky ní bude dortík tou sladkou tečkouemoticon
12. únor 2014 v 19:45  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monickalea (38 r.)
Registrovala se 27. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků. Region Rakovník.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Rakovník
fotoportrét
fotoportrét
monickalea (38 r.)
Registrovala se 27. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků. Region Rakovník.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Rakovník
 já jsem z Rakovníka a jedné mé známé se v červenci právě v Dobříši vdává dcera, a dortík chtějí ode mně tak jsem zvědavá jak těch 60km přežije ,))
12. únor 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khornikova
Registrovala se 31. května 2013 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 7. července 2013
    Nelahozeves, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
khornikova
Registrovala se 31. května 2013 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 7. července 2013
    Nelahozeves, Region Praha - východ
 Nějak zmizel můj příspěvek, zkuste cukrárnu ve Zdibech. Link najdete, jinak se mi zdá, že se to nějak smazalo? emoticon
28. únor 2014 v 10:11  •  Svatba byla v červenci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
1adriana1
2
Registrovala se 19. června 2013 na beremese.cz. Přidala 428 příspěvků. Má 2 přátele. Region Benešov.
  • Neví, kdy bude svatba
    Benešov, Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
1adriana1
2
Registrovala se 19. června 2013 na beremese.cz. Přidala 428 příspěvků. Má 2 přátele. Region Benešov.
  • Neví, kdy bude svatba
    Benešov, Region Benešov
 @khornikova nesmazalo,nesmis sem nikomu davat reklamu... :D :D
28. únor 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí