Počet kusů zákusků na hosta

Všechny zdravím, ocenila bych radu ohledně velikosti sladkého baru, resp. kolik kusů čeho na jednoho svatebčana. Nebudeme mít klasické drobné svatební cukroví, ale svatební koláčky (1000), cupcakes (140), ovocné košíčky (100), čokoládové košíčky s mořskou solí (96), míša řezy (50), čokoládové rolády (40) a mini větrníčky (100). Celkem nás bude 70. Myslíte, že počty v závorkách aspoň trochu dávají smysl, nebo je něčeho moc/málo? Děkuji za jakoukoli radu🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Zbytečně moc,
Odpovědět
Mně to přijde taky moc. Když nepočítám koláčky, máš 7 ks na osobu. Ne každý má rád sladké. Někdo pak dává cukroví do výslužky..?
Odpovědět
Výslužky neplánujeme, takže to všechno bude primárně pouze na svatební den. Díky za vaše názory, pomohly jste mi🙂
Odpovědět
Take jsem nad timhle dlouho dumala, nekdo doporucuje 2-3 zakusky na osobu nekdo zas 5-6 kusu. Ono je to strasne individualni - jake mate slozeni hostu, jake mate pocasi atd.. My jsme nakonec zvolili dort pro vsechny, 350 ks zakusku a asi 700 kolacku pro 65 lidi. A musim rict, ze skoro vsechno do vecera zmizelo, na snidani uz zbyl jen kousek dortu a docela dost kolacku tak ty jsme rozdali. Ale byli to opravdu takove ty mini zakusky - tartaletky, mini mufinky, panna cotta, tiramisu, mini vetrniky atd.
Odpovědět
Mne to taky prijde jako strasne moc, ale zalezi na slozeni hostu a na tom, jak moc jsou na sladky. Snad na vsech svatbach, kde jsem byla ja, sladke nejedl skoro nikdo a akorat pak novomanzele chodili kolem, nabadali lidi, at to sakra aspon nekdo ji, a nakonec cast zbytku nabalili do vysluzek a cast si stejne zase odvezli a rozdali v praci. 😄
Odpovědět
Tak jsem to trochu zredukovala, s koláčky nechci šetřit, takže těch nechávám 1000, jinak cupcakes 120, čokoládových košíčků 72, ovocných 75, mini větrníčků 50 a čokoládových roládek a míša řezů po 40. Vychází to na cca 5 na osobu (mimo koláčků). To už vypadá trochu realističtěji🙂 + počítám s nákupem krabiček, a když uvidíme, že toho hodně zbývá, nabalíme to lidem při odchodu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?