Hledám recept na svatební cukroví ve tvaru kornoutků

Viděla jsem ve spoustě alb cukroví ve tvaru kornoutků, plněných krémem - ale nikde nemůžu najít recept (a hlavně aby byl vyzkoušený) Nepečete nebo nepekly jste to??? :-)
Odpovědět
AHoj, moje mamka dělala takové jednoduché - v cukrárně koupila....nevím, jk se tomu správně říká...takové "surové" oplatky (jsou to prostě jen rovné obyčejné oplatky vel. A4), ty nařezala na čtverečky, dala na hrnec utěrku, počkala až se bude voda vařit, pak na tu utěrku dala ty čtverečky, ty změkly, oa je přes držátko vařečky natavrovala do kornoutu a dala bokem, kde to během chvilky ztvrdlo v požadovaném tvaru. No a pak konce (špičky) namočila do čokoláy a plnila krémem (část nějakým klaiskcým a část karamelovým co zbyl ze svatebního dortu), pak se to třeba může posypat nějakýma barevnýma kuličkama, perličkama, atd, ale na to už jsme neměli čas :-D
Odpovědět
Tak jsem je hodila do albíčka příprav ;-) Byly takový mini pidi, prostě zbylo hodně krému, no co taky chtít večer před svatbou :-D
Odpovědět
Teda Blanko, já peču hrozně ráda, ale co vykouzlila Tvoje maminka - to je úžasné, klobouk dolů!!!
Odpovědět
Blani to je dobrej nápad!!! Takže jste to dělaly den před - myslíš, že týden dopředu by to vydrželo?? Že by to neztvrdlo ta oplatka? (vypadá to fakt krásně, jako všechno cukroví - takže se inspiruju :-) )
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?