Dort svatební

Profilova fotka
Ahoj. Jaky vybrat dort? Líbí se mi tzv. nahé dorty.. Jaky mate svatební dort. Spoustu druhů, vybrala bych všechny ale který si vybrat.. Jak velký pro zhruba 50 lidi?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslední dobou je trend tzv. nahatých dortů, jelikož mnoho lidí nemusí dort potahovaný, ať už marcipánem nebo fondantem, kvůli tomu, že je moc sladký. Nahý dort se dá udělat lehčí a bývá zpravidla i levnější - záleží ovšem na dekoracích. Dobrou volbou se mi zdá udělat i odlišná patra - můžou být různé korpusy nebo různé krémy. I když byste chtěla třeba různé ovocné krémy, navrch se dá bílý, aby byl dort sjednocený. U svatebního dortu se počítá cca 150-200g na osobu, ve vašem případě by měl mít dort cca 8-10kg. Tedy dvou až třípatrový. Můžete se podívat na můj profil, kde najdete pár svatebních nahých či polonahých dortů.
Odpovědět
Profilova fotka
@vychutney děkuji za komentář ja jsem koukala líbí se mi něco takového
Odpovědět
Budeme mít tento-naháče potaženého mascarpone. Chlap chtěl potažený marcipánem,já naháče,takže jsme udělali komoromis :D
Odpovědět
Profilova fotka
@deny918 ten je krásný
Odpovědět
My zvazujeme tyto, budeme mit 70 lidi a tri patra
Odpovědět
Profilova fotka
@kriss13 krásný jsou všechny ale nejhezčí je ten s růžemi... A jaký krém.?
Odpovědět
Dort bude red velvet, takze vevnitr bude krem z mascarpone z venku bude krem se zakysanou smetanou, pry aby to lip drzelo... Je nam to celkem jedno, akorat jsme chteli nejaky lehci, hlavne ne maslovy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, maslovy krém nemusím....
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít takový
Odpovědět
Profilova fotka
@kajadomca pokud byste měla zájem, mohu Vám nějaký takový dort upéct :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vychutney děkuji za nabídku. Budeme objednávat s cukrárny, doufám že to paní zvládne podle toho co budu chtít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@k4mil4_04 taky moc krásný :-)
Odpovědět
Článek se načítá
my budeme mat 3 poschodia s kombinaciami - cokolada/maliny a vanilka/jahody a co sa tyka vzhladu, rada by som nieco minimalisticke a jednoduche
Odpovědět
Profilova fotka
Měli jsme takový :-) čokoládový korpus a mascarpone krém s malinami.
Odpovědět
Profilova fotka
@mval krásný, jednoduchý.. Zvažujeme taky něco podobného.. Vnitřek bych taky chtěla tmavý a krém s mascarpone
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?