Dobrá cukrářka z Pelhřimova a okolí. Doporučíte?

Ahoj holky, mohly byste mi prosím doporučit nějakou paní, co peče dobré cukroví na svatbu z Pelhřimova a okolí? Budu ráda za zaslané kontakty i zkušenosti. Hodně lidí mi doporučuje paní z Drážďan, ale ta už má plno. Máte někdo zkušensti s cukrovím od paní Rásochové z Vyskytné? Díky moc za odpovědi.
Odpovědět
Ahojky, paní Rásochová peče cukroví dobré, bereme od ní na Vánoce =) Jinak také o ní přemýšlíme, že ji kontaktujeme, aby nám upekla cukroví na svatbu :-) jinak z Pelhřimova znám paní, co peče hrozně dobré a hezké dortíky ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
ahojky a číslo na tu paní co peče ty dortáky máš? My scháníme cukroví na svatbu a taky vůbec nevíme kde kolem Pelhřimova Pacova??? :(
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádka s její maminkou pečou naprosto úžasné dorty. I svatební. Opravdu chutově vynikají, žádná umělotina a designove nádherný, co jsem viděla obrázky dortů tak opravdu perfektně propracovaný do nejmenšího detailu. Číslo mohu případně sehnat.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
aniianii: Ahoj, včera nám paní odřekla kvůli dovolené pečení sv. dortu, takže sháníme nanovo :(. Napíšete mi prosím kontakt na tu šikovnou kamarádku s maminkou?:) Děkuju:)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
ahoj, poradí někdo prosím kontakt na cukrářku na cukroví a dortíky na svatbu?? Děkuji :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky někdo nějaká aktuální zkušenost. Hledám paní co peče dobré cukroví, :-) na svatbu. Krom Vyskytné - odkud ho nechci nemám tucha kde jinde hledat.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 letech
Profilova fotka
@slunicko78 Dobrý den, prsoím měla by jste kontakt na paní z Drážďan? Namůžu ho nikde najít. Prosím kdyžtak o zaslání na nda.valenta@seznam.cz Děkuju
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?