Cupcakes, makronky apod., poraďte cukrářku v Brně

Profilova fotka
Poradíte mi prosím šikovnou cukrářku, která je schopná vyrobit dort, cupcakes, makronky i svatební koláčky? Nemám ale zájem o přezdobené dorty z marcipánu, spíš něco takového:
Odpovědět
V Brně je na pár místech prodávají, od koho přesně jsou nevím, ale vím, že makronky peče Susan cakes a peče i takové dorty, bydlí kousek za Brnem. Uvažuji že si u ní také pár makronek nechám na svatbu upéct.
Odpovědět
Profilova fotka
@2veronika Moc díky, to by šlo :)
Odpovědět
@eleene Není zač. Nám dávala jeden cupcakes ochutnávat na veletrhu ve Vankovce a i snoubenci moc chutnalo.
Odpovědět
Profilova fotka
@eleene přesně můj styl :)
Odpovědět
makronky peče Republika - cukrovinkyrepublika.cz a určitě 100 % doporučuju Kokino
Odpovědět
Profilova fotka
A co říkáte na tohle ?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Máte ještě někdo nějaké tipy na makaronky a cupcakes v Brně? Velmi se mi líbí http://www.luxusni-dorty.cz/ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my měli ZUZKU ŠÍBLOVOU- Susan Cakes z Brna.... skvělá mladá paní, měli jsme od ní kompletní sladký koutek i dort.. Sladký koutek naaranžovala...všechno bylo nádherné a neskutečně dobré! :) takže za nás určitě doporučujeme ji.. :)
Odpovědět
@karolinkafox Děkuji, vypadá to božsky. Můžu ještě vědět jak to vyšlo cenově? Např. kolik stál jeden cupcakes, makronka a dort? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ha_ja děkujeme :) u každého je to jinak..má spoustu příchutí, které se cenově liší...dekorace atd.. zkuste jí napsat, udělá Vám předběžnou cenu :)
Odpovědět
Ahoj, na svatbu letos v říjnu mi dělala makronky,svatebni třípatrový dort, dva děkovací dorty a několik druhů minizákusků paní Josefíková z Vlčnova,okres Uherské Hradiště. Dělá i svatebni koláčky. Co jsme měli od ní my,bylo vše naprosto úžasné a kvalita naprosto předčila cenu. Dá se s ní na hodně věcí domluvit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, vyzkoušejte nové originální krabičky na výslužky v několika barevném provedení se zdobením saténovými stuhami. Krabičky se dají srovnat do několika patrového dortu. Místo figurek do dortu zkuste písmena na dort. Více výrobků a informací najdete na mém webu.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?