Cena 4500 Kč za svatební cukroví, je to moc?

Je to moc nebo akurat?? V cene jsou započítaná 4kg lineckých, 220 řezu a 250 k svadebných koláčku. Je to pro 40 lidi a na stul pojedou jenom koláčky zbytek dáme Do výslužek(cca 20výslužek) NEBO OBJEDNAT TOHO VÍC???
Odpovědět
V ceně se vubec nevyznam, ale zda si mi divé na stul davat jen kolacky. To se mi zda hodne malo. Kolacky budou mit hoste uz k oznamenim co se dava, pak na svatbe jen kolacky a ve vysluzce taky kolacky??
Odpovědět
Zvaci kolacky nebudou kedže každý cestuje za náma, a na stolech budou jenom koláčky, moc lidi to tak dela. Výslužky budou bez koláčku
Odpovědět
@kacenkabj aha :-) Všude to mají jinak :-) Mně by se zdálo dávat na stoly jen koláčky strašně málo a i hosté u nás by pořád čekali, kdy se přinese něco jiného než jen koláčky :-) U nas je zvykem dávat hodně minizákusků na stoly
Odpovědět
@kacenkabj my kupujem tadyhttp://www.cukrarnacejkovice.cz/, v krabici za 800 kč je asi 200 ks různých druhů a koláčky jsou asi za 5Kč
Odpovědět
Hele my dali jen za cukroví na stoly a do výslužek pro 22 lidí skoro 10 000,- Kč. Takže to máte asi cukráře z levného kraje...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my budem mít cukroví asi za cca 10 600, je to včetně výslužek a cukroví na stůl. Na kila je to 30kg cukroví a 2kg koláčků.
Odpovědět
Tak já už nevím :'(
Odpovědět
No my budeme mít 25 lidí a za zákusky a kolačky dáme nějake 4500kč-dělame 15 vyslužek, kde dáme půl na půl zákusky a koláčky-zákusků celkem asi 6kg-je to odhadem 240-300ks a koláčků 350ks, k tomu 2-3rolády.Tak si zkus rozpočítat kolik čeho chcete dát, já to dělala zrovna dneska:o)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkabj já mám kamošku cukrářku co mi to udělá zalevno, ale pro veřejnost dělá ukroví za cca 250-300 za kilo. Na kusy nevím kolik to dělá takže to úplně s tím tvým neporovnám, ale můžeš si to skusit přepočítat. ;-) ale 4500 za linecký, řezy a koláčky je možná moc.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?