Umíte vyrobit svatební podvazek?

30. čvn 2018190

Ahojky, mám dotaz. Před asi dvěmi roky si jedna známá sama vyrobila svatební podvazek. Ale bohužel na ni nemám kontakt a tak jsem se chtěla zeptat jestli některá nemáte s jeho výrobou zkušenost. Hlavně bych potřebovala vědět co si na něj koupit. Vím, že ji tenkrát vyšel na pár korun a vypadal jako koupený za několik stovek. Poradíte mi některá?

• Gumičku, krajku, saténovou stužku, mašličku na výzdobu, kousek niti, jehlu a nůžky? Obrázků je všude spousta...

• Díky. Právě nevím jakou tu gumičku. Kloboukovou a nebo nějakou slabou prádlovou? A jak ji všiju do krajky, aby pérovala?

• Já mám v podvazku takovou tu "normální" gumičku, nevím jak to popsat.
    No a všití do krajky aby pérovala - gumičku si ustřihneš velikosti nohy, krajku delší a to tak, aby byla na noze nařasená. A pak gumičku natáhneš na celou délku krajky, přišiješ a je to. Gumička se smrskne zpátky na svoji velikost a tu krajku zřasí.

• Sponzor fóra
  • v galanterce jde koumit přímo guma s mašličkou na podvazky,stačí se poptat,jen sešiješ,ozdobíš a podvazek je hotovej

• Hodná. Klobouková gumička je taková ta úplně nejtenší a má kulatý tvar. prádlová je ta plochá a je různé šíře. Předpokládám, že myslíš tu prádlovou, protože ta klobouková asi moc přišít nejde. Děkuju za radu!

• Já být tebou, tak se tím vůbec nezdržuji. Podvazek by jsi měla dostat jako dárek od vdané kamarádky - pak ti přinese štěstí. Takže ho budeš mít zadarmo. Brala bych ho jako součást oblečení a proto by se na něj podle mě mohla vztahovat pověra, že nevěsta si nemá sama šít svatební šaty, protože si zašije cestu ke štěstí. Ale to jsou jen pověry, no.

• Já si myslím, že si podvazek samozřejmě může ušít i sama a jak už tydy bylo npasáno, stačí krajka, guma, nůžky, nit a troška zručnosti. Pověry jsou k tomu, aby se případný neúspěch (ať už je v čemkoli) mohl svalit na ušitý podvazek nebo svatební šaty 😃 😃 😃 😃

andy82: Pověry a svatba v květnu 🤔 🤔 ? 😃 😃

• andy82: takže podvazek podarovaný od kamarádky svobodné radši hodit do koše? 😉
    Pověry jsou na prd. Pokud si ho chce někdo vyrobit, tak proč ne? Mě třeba tyhlety ruční práce děsně baví... podvazek jsem sice nevyráběla, ale polštářek pod prstýnky jo a chystám se na pompadurku.

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Díky za rady. Až budu zdravá tak vyrazím do galanterie. Já mám tyhle drobný práce ráda. Polštářek pod prstýnky si taky udělám sama. A na pověry vůbec nedám. Kdyby bylo na mě tak bych se vdávala klidně i v květnu a s perlovým náhrdelníkem /perly prý nesou do života slzy/.

• jana, zkus kontaktovat Janu cili jevedesign na fleru, ta je na podvazky odbornik a vyrabi krasny..vcetne polstarku..
    urcite ti rada poradi 😉
    http://www.fler.cz/zbozi?id=121057

• Koukala jsem. Má tam vážně nádherný věcičky. Určitě využiju její nápady k vylepšení a znevšednění svých výrobků.

• OK, kdybych ho dostala od svobodné kamarádky, tak bych ho samozřejmě nevyhodila. Já vím, že se svou svatbou v květnu nemám co mluvit. A to bych měla jít v den svatby na hřbitov dát mámě kytku, ale to taky neudělám, půjdu tam den předem. Myslím, že bych to nezvládla.

• Slyšela jsem že podvazek má žena dostat od vdané kamarádky, a bude mít manželství jako ona.... inu, raději si jej vyrobím, manželství mých kamarádek opravdu nechci. 😃

• @megulka1  přesně!!! 😉

• Sponzor fóra
  • Některé z našich podvazků jsou taky ručně šité, tak koukněte na nabídku. Jinak já jsem podvazek kamarádce darovala, a jsem svobodná a měla ohromnou radost a snad jít to i přinese štěstíčko🙂

• Dobrý den, máme velký výběr podvazků za jednotnou cenu 130,-
    http://www.salonvalery tecka cz/kategorie/svatebni-podvazky/

• Krásné podvazky mohu nabídnout v našem eshopu 🙂

• skus nikalux

• Různé typy podvazků najdete u nás v e-shopu. Vyrábíme i se jmény a datem svatby 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Salon ANO
    Třebíč
    Půjčovna svatebních šatů.
    Výhradní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku luxusních svatebních šatů značky Emmi Mariage a svatebních doplňků Camella
    Luxusní svatební salon. Bezkonkurenčni ceny půjčovného od 1 200 Kč do 12 000Kč. Nabízíme aktuální kolekci šatů Sincerity, Sweatheart, Lisa Donneti.
    Články od našich partnerů
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Nevíte, jak se jako host obléknout na svatbu? Poradíme
    Archiv článků od partnerů