Svatební korunka. Kde ju sehnat? Poraďte

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravim všechny budoucí nevěsty i vdané paní. Mám před svatbou a ač jsem téměř všechno sehnala přes internet, jediná věc se mi nepodařila. Chtěla bych do hlavy korunku, ale takovou tu klasickou princeznovskou, měla jí např. V. Beckham na své svatbě. Nikde se mi jí nepodařilo sehnat. Nemáte náhodou nějaký tip? Předem díky
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
http://ngvi.ebay.com/vi?ngvi&backtoid...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 7 měsících
pro inspiraci: http://www.beremese.cz/album/album.ph... Jsou tam i ty princeznovske...asi budu chtit taky takovou takze jsem toto album pro tuto prilezitost udelala. Vsechny korunky jsou z ebay. Jestli budete neco od techto prodejcu objednavat...dejte vedet..sla bych do toho taky ale nechce se mi zrizovat(zatim) paypall.
Odpovědět
Ahojky holky zdravím milovnice korunek,já jsem původně na svojí první svatbu chtěla drdol ale spousta lidí dokonce i má kadeřnice mi ho rozmluvila nakonec jsem zvolila perličkovou jemnou korunku a byla jsem moc spokojená takže ani na mé druhé svatbě korunka určitě chybět nebude akorát bych si tentokrát pořídila štrasovou,jelokož jsem z liberecka tak si s tím nějak hlavu nedělám kde na podruhý super korunku seženu,navíc si myslím že i tak je dobré si jí vyzkoušet takže děvčata co si takhle udělat výlet do Liberce nebo do Jablonce nad Nisou?Navíc i ty ceny jsou dost příjemnější než kdekoliv jinde. :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
slavkap:jsem stejného názoru si korunku nejdříve vyzkoušet ale drdol už mě nějak neláká budu mít napůl rozpuštěné vlasy jako předtím.
Odpovědět
vyzkoušet určitě ano.pamatuji si jak jsme jednou byla v bižuterii a stála v řadě.předemnou byla zákaznice a chtěla právě korunky.prodavačka ji ale poslala domů ža at si přijde vybrat až bude mít jansý účes.jinak prý nemá cenu něco zkoušet.takže asi nejspíš nejdřív navštívit kadeřnicci
Odpovědět
Jsem zásadně proti drdolu, korunka je krásná i v rozpuštěných vlasech a drdol přidává na věku!!!
Odpovědět
a drdoly se uz nenosi... jsem pro rozpustene vlasy.. napr. Veronika Varekova na svatbe s Nedvedem.. tak to je nadhera...
Odpovědět
holky neni drdol jako drdol :-) treba kdyz se podivate do alba denissky tak ta mela dokonalej drdol moderni ;-) (ale to je spis na diskuzi o ucesech a ne o korunkach)
Odpovědět
Ahojky mrkni sem... ;-)
Odpovědět
Jo, já měla na svatbu taky korunku resp. čelenku, byla krásná, hezky zdobená, jenže taky těžká, na hlavě nedržela, ani když jsme ji přichytávaly sponkami, takže nakonec jsem ji bohužel nepoužila a měla na hlavě ty připínací korálky. Korunku někdy později prodám. Nakonec to ale s korálky bylo bezva, nemusela jsem se strachovat, aby nespadla a tak. Co by to bylo za svatbu, kdyby měl být člověk nervózní, že mu tohle nesedí, tamto mu padá a podobně.
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, hledám nějakou svatební korunku, jakou mám v olbu, aby měla hřebínky a lépe držela, ale nikde jsem na takové nenarazila, nevíte některá náhodou? Díky moc
Odpovědět
Paja83: firma Juwel manželů Jeřábkových. Více info ve Tvojí IP.
Odpovědět
ahojte, ten kto hlada pekne korunky a podobne veci mozem doporucit my-jewels su tam super veci a bohaty vyber. Odtial som si objednavla svoje. Objednala som 2x korunky, dva nahrdelniky s nausnicami cca vyslo ma to spolu s postovnym 1300SK. doslo mi to domov vsetko v poriadku.Vsetko co mi doslo bolo take iste ako na obrazkoch.
Odpovědět
ahojte nevestičky, ja som si kúpila celú súpravu - korunka, náhrdelník s náušnicami a náramok na ivashop, taktiež vankúšik pod obrúčky a závoj. Som veeeeľmi spokojná a vetko je krásne :-D V jednom kuse si to skúšam :-D :-D :-p
Odpovědět
tu sú foty http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovědět
prosím nevíte jak vypadá tady ta korunka na hlavě? Nemá ji někdo v albíčku? http://www.aukro.cz/item559010860_str...
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si objednala podobnou (viz album - ta poslední čelenka, co tam mám). Bohužel mě hrozně tlačila. Na hlavě ale vypadala hezky (v krátkých vlasech), i když to nebylo to, co bych chtěla. Tvarově totožnou, ale křišťálovou, jsem zkoušela v salonu a ta teda byla super.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj holky, mam velkou prosbu, potrebuji korunku, je z ebay, ale nikdy jsem pres ebay neobjednavala, objednavate nekdo? Mohla by jsem nekoho moc poprosit? Jinde jsem shanela a marne, maji ji jen tam:((
Odpovědět
Profilova fotka
nina, ja som tiez nic neobjednavala, ale je tu zopar celkom aktivnych tem o ebay skus sa spytat tam bab - urcite Ti poradia napr. tato http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovědět
nina02...net svadbamoja.... objednáš krásne korunky
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?