Svatba v září. Mám si pořídit punčochy?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj Holky, Mám dotaz ohledně punčoch. Vdávám se 15.září a nevím, zda si mám pořídit punčochy, nebo ne...Jednou jsem měla samodržící černé punčochy a byl to horor, furt se mi rolovaly dolů, takže co krok, to povytažení..takže tomu bych se ráda vyhla a punčochy s pasem mi přijdou zbytečně moc teplé (myslím, že horko mi bude až až ;-) Máte s tím zkušenost?Mají se punčochy nosit, nebo je to jedno?Podvazek mám, ale ten mi překážet snad nebude:) Děkuju za odpověď Zuza
Odpovědět
1
11
12
Profilova fotka
Bílé botky s kulatou špičkou jsem sehnala včera za 550,- u Deichmana :-) Za chvilku je dám do svého alba. Jsou sice úplně obyčejné, ale já si je ozdobím - možná přilepím nějakou mašličku nebo kamínky a budou krásný :-) Pro mě bylo nejdůležitější, aby byly pohodlné. Něsnáším, když mě boty někde tlačí! Hlavně v těchto botech budu celý den... a nechci si ten krásný den kazit neustálou myšlenkou na otlaky a puchýře :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teď tady má jedna nevěsta v albu příprav nožku s bílou punčoškou a za mě teda nee, ideal by pro mě byly samodržky tělové s bílou krajkou, ale v pohodě se spokojím i s tělovou
Odpovědět
Profilova fotka
@jipe jj asi vim koho myslis.. taky sem se trosku zhrozila.. proste do otevrenych bot urcite ne bile puncosky.. fakt ty telove.. v uzavrenych botach to nepujde tak videt.. ale i kdyby melo mrznout ja proste puncosky nemusim ani tak..
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
První bílé punčochy, které se mi líbí :) http://paimages.s3.amazonaws.com/cate... Nedělají totiž z nohou mramorové sloupy, jen jde lehce vidět odstín :) Prej nová kolekce u M&S :)
Odpovědět
Profilova fotka
ono hrozně záleží na počasí, ale zase bych se nebála takové úmorné zimy - takže by stačily i samodržky. Jsem rovněž zastáncem tělové barvy - bílá se mi nelíbí. Ale to je zase na každé z nás, jak se rozhodne. Já měla pouze podkolenky v tělové barvě a paráda.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm, tak jsem v diskuzi hledala téma "Bílé punčochy. Ano/Ne", našlo mi to, dám příspěvek, ale jmenuje se to tu najednou jinak... trošku zmatek... :-N
Odpovědět
já měla bílé samodržící punčochy, ale opravdu jemňoučký materiál, takže když jsem je natáhla na nohy, bylo to téměř tělové barvy, s bílou krajkou takže ladila s podvazkem. Po straně byla jemná bílá výšivka, takže jenom díky ní je na fotkách vidět že punčochy vůbec mám:-)
Odpovědět
1
11
12
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?