Svatba v srpnu - půjčujete si i bolérka?

Profilova fotka
Ahoj, chci se zeptat, půjčujete si i bolérka na svatbu v létě, v srpnu??? Já si říkám že nemůže v spnu být zas tak velká zima, co myslíte??
Odpovědět
No záleží na předpovědi.. docela prý má být letošní srpen střídavě zima / vedro, a hlavně bouřky.. Tak uvidíme.. Jestli budu mít bolerko v ceně půjčení šatů, tak si ho vezmu, pro jistotu ;-)
Odpovědět
no já si myslím, že zapůjčení bolérka už není žádná investice (pokud není přímo v ceně půjčení šatů), takže bych si ho určitě radši vzala - člověk nikdy neví a i kdyby bylo krásně, mohlo by ti být chladněji (i kdyby jen z únavy). Já se vdávala v listopadu, bolérko jsem měla kožešinkové a nepoužila jsem ho vůbec, ale dopředu bych to těžko odhadovala ...
Odpovědět
Sice se vdávám už v červenci, ale bolerko mít budu. Nikoliv kvůli počasí, ale kvůli tomu, že svatbu máme v kapli a bolerko bude třešničkou na mých šatech.
Odpovědět
svatbu máme sice už 30. 6., takže taky v létě, ale pro bolerko jsem se rozhodla i když očekávám teplé počasí. V půjčovně mě stálo 300, což se v konečné ceně ztratilo. Šaty dohromady s bolerkem vypadají úžasně, navíc mi zakryje ramena a na obřad se mi zdá vhodnější. Vybrala jsem si s krátkým rukávkem, takže v něm ani nebude horko.
Odpovědět
Profilova fotka
já měla svatbu 3. září a radši jsem si bolerko koupila... Nakonec se udělalo hezky, tak zůstalo doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bolérko si budu kupovat, ikdyž bude svatba koncem srpna. Mám totiž strach aby se neochladilo a já nemrzla
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít bolerko zdarma zapůjčené k šatům, takže jej asi využiju na pár fotek :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám objednáno krásné počasí :) takže bolerko neřeším :)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám bolérko takové to kraječkové, protože to byl můj sen, to mě bohužel ale nezahřeje :-)
Odpovědět
Já ho objednané mám. Ale jen lehké nezdobené k šatům. Máme svatbu v kostele takže ať nemám holá záda. Navíc bojuju s akné i na zádech. Takže já ho objednané mám. Vysléct ho můžu vždy.
Odpovědět
K mojím šatům se nehodí, asi si koupím rukavičky kdyby byla zima.
Odpovědět
Já mám svatbu v červenci a bolérko mám vlastní. Zda ho použiji netuším, ale mám ho i k šatům na další svatbu a šatům na převlečení, aby mi nebyla zima. Třeba ráno nebo navečer se mi bude hodit i tak... (máme odpolední sezení venku na zahradě).
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja mam svatbu koncem srpna a mit ho nebudu. Nejak se mi zadne k satum nelibi a hlavne bude urcite krasne :) Kdyby mi pak byla zima, tak si na hostine na sebe hodim manzelovo sako a bude to :-p
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?