Svatba v barvě mint - růžová

Holky, rádi bychom měli svatbu v této barevné kombinaci :) Líbí se nám a tak sháníme inspiraci, doplňky a vše okolo :) Klidně se pochlubte i vlastními fotkami, pokud jste měli stejnou kombinaci barev, jsem moc zvědavá. Děkuji a pěkný den.
Odpovědět
Profilova fotka
S dovolením se přidám, také chceme svatbu v této barevné kombinaci, takže se ráda inspiruji :) Hodně toho je na Pinterestu, ale také bych ráda viděla spíš reálné fotky ;)
Odpovědět
@lenny92 A kdy a kde budete svatbu mít? :)
Odpovědět
Také se přidávám :) my budeme mít Mint + blush 😍😍
Odpovědět
Profilova fotka
@luciasek105 9. Června a kde se ještě stále rozhodujeme :) teda co se týče obřadu, hostinu budeme mít v pronajatém sále kousek od našeho bydliště, chceme si totiž vše udělat sami :) na obřad stále nemůžeme najít místo které by se nám opravdu líbilo, chtěli bychom totiž mít obřad venku, a zdá se že najít nějaké pěkné místo venku je docela problém :-x :-D
Odpovědět
@lenny92 To my zase víme, kde obřad a nevíme, kde hostinu :) Také budeme mít obřad venku. Ale chceme hostinu blízko bydliště, mysleli jsme, že ji uděláme na zahradě, pak jsme si to rozmysleli kvůli pohodlí.
Odpovědět
Profilova fotka
@luciasek105 Tak to se máte že obřad už víte :) Můžu se zeptat odkud jste? Tady v Ústeckém kraji (okolí Ústí nad Labem) sehnat hezké místo na obřad (a ještě ke všemu venku) mi přijde jako nadlidský úkol :-D :-)
Odpovědět
@lenny92 Já jsem původem také ze severu, bydlela jsem kousek od Teplic :) Ale teď žijeme v Příbrami, přítel je tam odsud.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, mě se tahle kombinace barev líbí:)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?