Rukavičky?

Profilova fotka
Ahoj nevěsty! Co si myslíte o rukavičkách tohoto typu? Nosí se to, hodí se to?? Přikládám i fotku šatů 😊 moc děkuju všem za rady a názory!
Odpovědět
Pokud se vám to líbí a na šatech vypadá, že je dost podobná krajka, mě to přijde hezké :-)
Odpovědět
Za mě rukavičky nebrat.. Krajka na šatech stačí.. (btw. ty šaty vám moc sluší!!! :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuji ♥
Odpovědět
mně se to asi trošku bije s těma nazdobenýma šatama... a taky by tak nevynikl prstýnek :) Takže taky hlasuju pro nebrat :)
Odpovědět
Ja jsem rukavičky měla ( z důvodů nevzhledného tetování) ještě větší než vy...taky jsem je původně nechtěla, ale nakonec sem se v nich cítiila moc dobře a myslím, že vypadaly pěkně. Ty vaše jsou opravdu jemňounké, za mě ano, pokud se Vám líbí...a hlavně...sundat je můžete kdykoliv :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju za názory ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@cumak91 1) Šaty moc hezké a sluší. Ale proboha: tu šněrovačku na svatbu zastrčit!!!:-D Viděla jsem to na více nevěstách plandající a vypadá to hrozně. 2) Rukavičky: tady méně je více. Dovedu si je představit k nějakým boho šatům, ale bez těch odlesků, jen z obyč paličkované krajky.
Odpovědět
Profilova fotka
S tou šněrovačkou to je přeci jasné :-D Jinak děkuji, už jsem rozhodnutá, že určitě né ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?