Princeznovské tylové šaty a věneček na hlavu, není to divné?

23. bře 201890

Dobrý den, napadlo mě, zda není divné mít tylové princeznovské šaty a k tomu věneček z umělých květů? Nehodí se to spíš k jiným šatům, jednodušším?
Měla jste je také některá a popřípadě měly jste k věnečku i něco na krku?

• Tak asi bych svoje saty nenazvala princeznovskymi, nicmene mela jsem tyl, mela jsem venecek a na krku jen retizek s priveskem. Fotky mam v profilu.

• Bez fotky těžko říct.

• Můžete použít i tyto girlandy jako věneček..

• Sponzor fóra
  • @a_heidenreichova  jak to drží v vlasech prosím?

• Jsou z jemných drátků, takže se začešou k pramínkům, nebo chytnou vlásenkou. Popřípadě průhledným malým skřipečkem.Je možné je i rozstřihnout a zakomponovat do účesu na více místech .

• @martinka24  kup si tohle presne na Aliexpressu za par korun 😉

• Jen podotýkám že naše tyto girlandy jsou precizní ruční práce. Vše je bez lepidla, tvořeno pouze korálky, látkovými květinkami a jemným drátkem. Myslím že cena 230-309 ,- je za toto zpracování příznivá 😉

• děkuji všem

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Půjčujeme originály svatebních šatů MAGGIE SOTTERO z USA od r. 2006.
    Nabízíme snubní prsteny Rýdl, Retofy, zlato se zirkony i brilianty, ocel, titan.
    Přijďte si v klidu vybrat nejen svatební šaty, ale i doplňky pro Váš svatební den. Individuální přístup a naše ceny Vás jistě mile překvapí.
    Svatební šaty Agnes,Elizabeth,Farletta,Ladybird a těhotenské Tiffanyrose. Obuv a doplňky. Obleky,smoking a žakety.Šaty pro družičky,šaty pro maminky
    Články od našich partnerů
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Nevíte, jak se jako host obléknout na svatbu? Poradíme
    Archiv článků od partnerů