Kde koupit lepší šněrovadlo ke korzetu?

19. dub 201150

Ahoj všem,
 koupila jsem si korzet pod šaty, ale přišel mi jen s obyčejnou stužkou. Netušíte někdo, kde by se dalo koupit něco lepšího? Zatím jsem zjistila akorát to, že šněrovadla jsou kulatá a plochá, ale kde je koupit netuším. Díky moc. Eva

• ahoj, já myslím, že stužka bude bohatě stačit.. jinak já mám v klasickém korzetu obyčejnou tkaničku - koženou.. ale to je fakt korzet fest.. s ocelovými kosticemi a stažením tak o 10 cm, což nepředpokládám, že pod svatební šaty budeš mít..🙂

• Pokud se ti nelíbí stužka na šněrování, tak si zajdi do jakékoliv textilní galanterie a tam mají spousty saténových ap. stužek. Od placatých po kulaté, jak říkáš. Ale myslím, že do korzetu se nejvíc hodí ploché, protože ty kulaté se rády rozvazují.

• @hancazelinka  10cm by mě zabilo 🙂 a hlavně si moc nedokažu představit, kam by se ty špíčky vytlačily🙂

• Sponzor fóra
  • Tam záleží na velikosti oček.Podle toho se volí šířka šněrovadla.Dá se ušít ze šikmo střižené látky a otočit.

• @eva267  u správného korzetu se to prostě stáhne a nikde to nevylézá..😉 ale je to o zvyku, znám holky (ženy), co stahují o hodně čísel víc než já..🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jsme tradiční český zlatnický ateliér. Zabýváme se zakázkovou výrobou dle individuálního návrhu. Zaměřujeme se na originalitu a jedinečnost.
    NUANCE | kultovní svatební firma v centrech Prahy a Č. Budějovic | ATELIER PRONOVIAS | PRONOVIAS | ROSA CLARÁ | WILVORST ...
    Svatební šaty Adriana Alier,Eva Grandes,Bianco Evento a těhotenské Tiffany Rose. Obuv a doplňky.Obleky a žakety.Šaty pro družičky,šaty pro maminky