Kde koupit lepší šněrovadlo ke korzetu?

Ahoj všem, koupila jsem si korzet pod šaty, ale přišel mi jen s obyčejnou stužkou. Netušíte někdo, kde by se dalo koupit něco lepšího? Zatím jsem zjistila akorát to, že šněrovadla jsou kulatá a plochá, ale kde je koupit netuším. Díky moc. Eva
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, já myslím, že stužka bude bohatě stačit.. jinak já mám v klasickém korzetu obyčejnou tkaničku - koženou.. ale to je fakt korzet fest.. s ocelovými kosticemi a stažením tak o 10 cm, což nepředpokládám, že pod svatební šaty budeš mít..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud se ti nelíbí stužka na šněrování, tak si zajdi do jakékoliv textilní galanterie a tam mají spousty saténových ap. stužek. Od placatých po kulaté, jak říkáš. Ale myslím, že do korzetu se nejvíc hodí ploché, protože ty kulaté se rády rozvazují.
Odpovědět
@hancazelinka 10cm by mě zabilo :-) a hlavně si moc nedokažu představit, kam by se ty špíčky vytlačily:-)
Odpovědět
Tam záleží na velikosti oček.Podle toho se volí šířka šněrovadla.Dá se ušít ze šikmo střižené látky a otočit.
Odpovědět
Profilova fotka
@eva267 u správného korzetu se to prostě stáhne a nikde to nevylézá..;) ale je to o zvyku, znám holky (ženy), co stahují o hodně čísel víc než já..:)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?