Kabelka pro nevěstu. Je kabelka zbytečná nebo nutná?

18. úno 2021310
  • Samozřejmě dnes musíte skrýt svůj telefon a peníze. V šatech nejsou žádné kapsy, ale během svatby je stále potřeba telefon.

• Já jsem kabelku na svatbě měla – na takové ty nezbytnosti, jako je rtěnka, papírový kapesníčky nebo mobil. Takže za mě kabelka určitě ano, na svatbě se mi hodila. Pravda je, že na fotkách jsem s kabelkou být nechtěla, hlídala mi ji svědkyně. Preferuju české kabelky (https://www.verlein.cz) , vybrala jsem si hodně neutrální kabelku v krémové barvě. Bílá mi nepřišla jako nejpraktičtější barva. Ve výsledku tu kabelku unosím i teď, což se o mých svatebních šatech říct nedá – ty jsem si příliš neponosila – jednou a dost! Celkem drahá investice!

• @overdavidadd  
    Ja kapsy mela a mela jsme v nich papirovy kapesnicek. Nic jineho jsem nepotrebovala. Ani netusim co bych mela potrebovat. Kabelka by mi jen prekazela, navic to nevypada hezky podle me. Veci jako telefon, nahradni puncochy, make up, drogerii jsem mela v tasce. Behem obradu byla v aute, pozdeji v hotelu na pokoji, kde se cely zbytek dne odehraval. Jo na telefon jsem za cely den koukla asi trikrat. Proc taky.

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    V našem zlatnickém ateliéru vyrábíme především originální precizně zpracované snubní a zásnubní prsteny.
    Jsme tradiční český zlatnický ateliér. Zabýváme se zakázkovou výrobou dle individuálního návrhu. Zaměřujeme se na originalitu a jedinečnost.
    Půjčujeme originály svatebních šatů MAGGIE SOTTERO z USA od r. 2006.
    Nabízíme snubní prsteny Rýdl, Retofy, zlato se zirkony i brilianty, ocel, titan.
    Články od našich partnerů
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Archiv článků od partnerů