DreamHaus

Krásný den, vím že už to tu bylo, ale i tak to tu zveřejním znovu. Nedoporučuji stránku Dreamhaus. 30.8 jsem si u nich objednala spodničku pod šaty, hledala jsem na netu kde by mi ji ušili na míru no a vyjela mi tato stránka. Když jsem psala na facebook o info k doručení bylo mi řečeno, že standartně 30 dní, fajn tak mě nenapadlo si jít pročítat podmínky co mají na stránkách, po cca těch 30 dnech jsem psala jak jsou na tom no a paní na mě, že přece na to mají 120 dnů, vyměnili jsme loni pár mejlů a fakt jsem byla naštvaná hlavně na sebe, že jsem si prvně nezjistila recenze. No teď už mi od nich neodpovídá vůbec nikdo, ani na facebooku ani na E-mailu. A vím, že záměrně protože kamarádka jim zkoušela na facebooku zasílat dotaz, aby jsme zjistili jestli komunikují s někým jiným a do pár minut ji odpověděli a to samé na mejlu zkusila jsem poslat dotaz na šaty z jiného mejlu a hned mi odepsala, takže prostě mi neodpovídají naschvál. Můžu si za to sama, jsem zklamaná, ale zase si říkám, že můžu bejt ráda, že jsem si objednala jen spodnici za pár stovek a ne třeba šaty. Ještě trochu doufám že mi spodnici dodají třeba do svatby. No prostě jsem jen chtěla varovat slečny, které by na tuto stránku narazili. 🙂
Odpovědět
Tak taková menší aktualizace, teď mi došel mejl od zásilkovny, že převzali od nich balík. Zaráží mě proč mi za poslední týden vůbec neodpověděli, mohli mě ušetřit nervů. Tak doufám, že dorazí aspoň to co má po tolika měsících.
Odpovědět
Ty věci jsou přeposílané z Aliexpressu, tak je jasné že to trvá. Otázkou je proč to brát přes ně a neobjednat si to za třetinu rovnou z Číny a s poštovným zdarma.
Odpovědět
@jmn76 Jojo byla jsem hloupá že jsem nepročetla podmínky a nekoukla na recenze. Byla jsem šťastná že jsem našla stránku kde mi ji ušijou na míru. No jak říkám chybama se člověk učí a příště budu moudřejší.
Odpovědět
Tak spodnice dorazila, ale úplně jiná než měla být místo dvoukruhové poslali nějakou šesti kruhovou spodnici a to mi je na nic. Nechápu jak mohou poslat něco jiného po takové době a ještě když to mělo bejt šité na míru.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?