Můžete mi poradit nějaký drobný dárek pro novomanželé?

Dobrý den, můžete mi poradit nějaký drobný dárek pro novomanžele? Jdu se podívat na obřad své kolegyně, kolegyně byla loni na našem obřadu a dala nám nějaké drobné vybavení do kuchyně, kterou jsme zrovna vybavovali. Bohužel sama již do domácnosti nic nepotřebuje.Tak hledám nějaký originální nápad. Nemá někdo zkušenost náhodou třeba s hrou CESTA MANŽELSTVÍM???? Je to vhodný dárek, pobaví to mladé novomanželé (věk kolem 27). Nebo je to zbytečná investice a je lepší vymyslet něco jiného? Díky za tipy. Monika
Odpovědět
My jsme na svíci dostali podobnou hru - Člověče ožeň se. Je to sranda, pokud oba manželé na toto jsou. V této hře je pak i verze pro rodiny. Jinak mě napadá ještě nějaký dárkový poukaz a nebo peníze do obálky..
Odpovědět
Jako čerstvá novomanželka upřednostňuji peníze, stačí i drobná částka, vložená do přáníčka. I když společenské zábavné hry mám taky ráda. Každopádně doporučuji nedávej nic živého, kytky ani dekorace... Jako vegetariánka jsem dostala živou kachnu s tím, že si jí mám vykrmit a zabít :-( Kolikrát si říkám, kam ty lidi pro inspiraci chodí :-D
Odpovědět
Dobrý den, něčím do kuchyně se určitě nikdy neurazí. :) I když kolegyně nic konkrétního už nepotřebuje, můžete zkusit třeba nějaký kousek vyměnit za lepší. Když se vdávala kamarádka, vymysleli jsme pro ni pěknou baterii do kuchyně (nebyla to taková dřina, protože ta starší už ji moc netěsnila). Vybrali jsme si https://www.franke.com/cz/cs/ks/inspi... a měli jsme docela úspěch. Můžu doporučit :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Podkovička pro štěstí. Udělaná z drobných mincí+ papírová bankovka. Vhodný dáreček na svatbu, křtiny, narozeniny atd....
Odpovědět
Volila bych a jako nevěsta ocenila přání s penězi. Klidně drobnými. Žádné hry (a mixéry).
Odpovědět
Svatební zabalení lahví jako ženich + nevěsta
Odpovědět
Profilova fotka
Překvapte zamilovaný pár na svatbě netradičním svatebním darem - ovocnými a bylinkovými dobrotami (sirupy, džemy a pečenými čaji-bez chemie) v dárkové dřevěné krabičce s vyřezávanými srdíčky nebo v elegantní bílé krabičce s průhledným víkem. V dárkové dřevěné bedýnce s vyřezávanými srdíčky najdou: -1x MÁTOVÝ SIRUP 350 ml - vhodný pro přípravu Mojita nebo domácích limonád, -1x PEČENÝ ČAJ 400 ml- NEBESKÝ RÁJ S MEDUŇKOU - pro nebeské chvíle pohody, - 1x MERUŇKOVÝ DŽEM 280 gr- na sladkou snídani, - 1x PEČENÝ ČAJ 50 ml - PERNÍKOVÁ ŠVESTKA - na zahřátí se, -1x ŠVESTKOVÝ DŽEM SE ZELENÝM ČAJEM MATCHA pro zvýšení libida:-) Balíček už stačí jen zabalit do celofánu a ozdobit pěknou mašlí. Výběr produktů je široký a toto je jen malá ukázka. Více na Sirupy a džemy FITO.
Odpovědět
Něco dobrého k jídlu nebo pití vždy někdo ocení. :) Nebo peníze, určitě bych se vyhnula takovým těm kýčovitým dárkům pro štěstí...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?