Fotokniha z polaroid fotek + přání

Profilova fotka
Holky, na svatbě bude fotokoutek, kde se budou hosté fotit polaroidem, takže fotky budou hned k dispozici :) a mě by se hrozně líbilo, kdyby ty své fotky nalepily do knihy (viz. obrázek) a napsali k tomu rovnou i nějaké věnování apod. Akorát sem našla tu knihu za částky 800 a výše.... tak si říkám, jestli by někoho nenapadlo jak vytvořit vlastní, kroužkové desky bych si i sehnala...ale ten tvrdý papír dovnitř? Nevím nevím, tak poraďte prosím :) Díky moc ! Peta
Odpovědět
Profilova fotka
@pethruska mám tak udělané fotoalbum, koupila jsem v papírnictví tvrdý papíry a šla sem si to nechat svázat do kroužkové vazby :) nebo normálně jen koupit papír a sama si to můžeš děrovačkou udělat.
Odpovědět
Profilova fotka
@markiis OK, zkusím projít papírnictví :-)
Odpovědět
Existují klasická fotoalba, já ho kupovala za tři stovky a pak jsou v papírnictví takový růžky na klasický fotografie, budu dělat dneska tak se pochlubim jak to vypadá (mám take polaroid fotky se vzkazy.)
Odpovědět
Profilova fotka
@challidona jééé no to bys byla hodná, kdybys pak dala vědět až budeš mít vystaveno !! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně takto to chci i já na svatbě :-) album, polaroid a fotky s popisky. Album bych si chtěla udělat sama, jak tu někdo psal, koupit tvrdý papír, nechat svázat a pak jen koupit růžky na fotky a nějak si ji dozdobit :-) moc se mi to líbí a doufám, že bude i ostatním! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mám to v plánu a budu používat scrapbookové album.... má tvrdé papíry a kroužkovou vazbu :)
Odpovědět
Já něco podobného dělala, je to opravdu moc hezká vzpomínka a bylo super, že hosté knihu tvořili během našeho focení ;-) Přikládám foto té naší, jak vypadala na začátku a po mém ,,zásahu,, :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@julcajulovicova Levněji to tedy určitě nevyjde... ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Ahoj, mali sme to rovnako, polaroidové fotky hostia priamo lepili do fotoknihy a písali priania. Bola z toho hotová chránená dielňa a všetkým sa to moc páčilo. Keby som to vedela, pridám viac farieb, razítok a nálepiek, všetci sa chceli kreatívne prejaviť :-) Je to krásna pamiatka. Fotoknihu som si robila sama, kúpila papiere, kartón, jutu a ozdoby - bola v štýle nášho oznámenia, vlastne taká jeho zväčšenina. Na lepenie fotiek som mala kúsky obojstrannej pásky.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 letech
Profilova fotka
Mame fotoalba zhruba od petistovky: https://www.polagraph.cz/kategorie-pr... doporucuju ta za 690, jsou super provedena, s prokladovymi pavucinkami, textilnimi deskami..
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?