Dárečky pro svatební hosty

Chtěla bych jako dáreček svatebním hostům dát minivíno. Bude, ale přes 70 hostů, myslíte že je blbé dát minivíno jen do dvojice? Chtěla jsem je dát už na svatební stůl..nevím jak to mm vyřešit..
Odpovědět
Profilova fotka
No nevím, malé víno do dvojice se mi zdá málo. Když je chceš dát na stůl, tak by to chtělo rovnou popis, pro koho je, aby to pochopili všichni. A co děti? Ty budou taky něco mít? Těm obzvlášť by to bylo líto, kdyby nic nedostaly... Jen tak uvažuju...
Odpovědět
minivíno pro dvojci je málo,ale nedávala bych ho ani před ty co jim ještě nebylo 18let,určitě by se na to mohl někdo dívat špatně ;-)
Odpovědět
jj máte pravdu jedno do dvojice je málo. Pro děti mám čokoládky se stejnou etiketou. Ted ještě zavazuju dávat ty vína až když budou odcházet domu ( to se ale trochu bojim, aby mi někdo neutek) a nebo to mít na stole .. mě se tahle varianta líbí víc..pěkně to vypadá. V tom případě bych, ale nedávala rodičům a svědkům velké víno..to by asi vypadl blbě ..některým malé některým velké..
Odpovědět
@xxkaterinka Toho dávání při odchodu bych se nebála... Když odchází někdo ze svatby, tak se logicky přijde rozloučit s nevěstou a ženichem ne? :-) My to tak teda mít budeme, máme ale normálně 0,7l a budeme dávat většinou do páru, ale i jednotlivcům (někteří nemají doprovod, např. babička - děda už umřel, sestra - je aktuálně nezadaná).
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Profilova fotka
Zdravím :-) momentálně řešíme tohle téma doma :-) jak by jste třeba vyřešili rodiče + dvě sestry ( 11 a 13 let ) Na rodinu dárek a nebo jednotlivě každému? :-)
Odpovědět
@renatanovakova Dárek můžete dát dospělákům do páru a holkám třeba vyrobit náramek z korálků, menším dětem dát minipastelky a omalovánku nebo jen srdíčkové lízátko či jinou drobnost.
Odpovědět
Profilova fotka
@iveete Děkuji za radu :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?