Menu Forum

Tipy na svatební cestu u moře do 20 000,- za oba???

14. kvě 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
zzzu (30 r.)
53
Registrovala se 24. června 2013 na beremese.cz. Přidala 211 příspěvků. Má 41 přátel. Region Olomouc.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Šternberk, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
zzzu (30 r.)
53
Registrovala se 24. června 2013 na beremese.cz. Přidala 211 příspěvků. Má 41 přátel. Region Olomouc.
 Vybírám svatební cestu, máme za oba stanovený rozpočet na 20 000,- chceme dovolenou u pěkného moře v období červen na last minute. Díky za tipy emoticon
21. dub 2014 ve 20:22  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mish_ka
31
Registrovala se 4. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 260 příspěvků. Má 16 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
mish_ka
31
Registrovala se 4. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 260 příspěvků. Má 16 přátel. Region Praha.
 @zzzu invia tečka cz, tam najdeš všechno a zadáš si různá kritéria emoticon..doporučuji zaškrtnout novomanželskou slevu emoticon...a za mě určitě Řecko
21. dub 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzzu (30 r.)
53
fotoportrét
fotoportrét
zzzu (30 r.)
53
 @mish_ka invii znám emoticon a pořád na ní brouzdám emoticon Přemýšlím nad západní Krétou....
21. dub 2014 ve 20:28  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mish_ka
31
fotoportrét
fotoportrét
mish_ka
31
 @zzzu jo, snoubenec teď kývá, že západní Kréta je super výběr, už tam byl asi dvakrát emoticon
21. dub 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mish_ka
31
fotoportrét
fotoportrét
mish_ka
31
 @zzzu a čtu, že uvažuješ i nad výletem na Santorini, přítel ho taky absolvoval a říkal, že je lepší na ty dva dny, co se dá na Krétě taky sehnat...na jeden den se to prý neoplatí, člověk tam bude tak 5-6 hodin a je to takovej rychlokurz :/
21. dub 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzzu (30 r.)
53
fotoportrét
fotoportrét
zzzu (30 r.)
53
 @mish_ka na Santorini ne e, ten výlet je docela finančně náročný... a museli bychom být ubytování na druhé straně Kréty... Chci na západě, jelikož jsem viděla fotky pláží Balos, Efalonisi atd.. a nádhera... taky přemýšlím na Kyprem, potom Mallorkou či Tureckem ( zde bych zase mohla vidět delfíni emoticon no je to těžký...
21. dub 2014 ve 20:40  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mish_ka
31
fotoportrét
fotoportrét
mish_ka
31
 @zzzu tak to jo emoticon...každopádně veselé vybírání přeji, to je taky jedna z mých oblíbených částí dovolené emoticon)
21. dub 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nicoller
Registrovala se 28. prosince 2012 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Kolín.
fotoportrét
fotoportrét
nicoller
Registrovala se 28. prosince 2012 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Kolín.
 @zzzu doporučuji exim a jejich last minuty do egypta, do těch 10.000/os se tam nechaj na poslední chvíli chytit i fakt pěkný hotely
14. kvě 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milouckacertice
4
Registrovala se 25. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků. Má 6 přátel. Hlavňov, Region Náchod.
fotoportrét
fotoportrét
milouckacertice
4
Registrovala se 25. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků. Má 6 přátel. Hlavňov, Region Náchod.
 @mish_ka kde se dá zaškrnout ta novomanželská sleva? emoticon
14. kvě 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mish_ka
31
fotoportrét
fotoportrét
mish_ka
31
 @milouckacertice Nejdřív na tý invii musíš vyplnit to prvotní hledání zájezdu na hlavní stránce..dáš "hledat"...pak ti to vyplivne nějakej seznam a nalevo se ti objeví tabulka, kde můžeš zaškrtnout další možnosti, tak tam rozbal tlačítko "Akce" a tam je přímo "Novomanželská sleva" emoticon..je to srozumitelný? :D
14. kvě 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milouckacertice
4
fotoportrét
fotoportrét
milouckacertice
4
 @mish_ka super! děkuji!
14. kvě 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cadrasi (29 r.)
Cestovní agentura DRASI - svatební cesta snů
Drahomíra Silberová PRO

Svatební cesta - Region Praha
5

“Své "ANO" jste si už řekli. Teď je ten správný čas na výběr SVATEBNÍ CESTY". Inspirujte se na mých stránkách www.ca-drasi.cestovniagentura20.cz, kde najdete široký výběr zájezdů do celého světa. Napište mi na e-mail ca.drasi@gmail.com, ráda Vám poradím, pomohu a zařídím. Využijte NOVOMNŽELSKÉ SLEVY! Nyní navíc přidám PRAKTICKÝ CESTOVNÍ DÁREK ZDARMA! Těším se na Vaše poptávky. Drahomíra Silberová”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
cadrasi (29 r.)
Drahomíra Silberová PRO

5

“Své "ANO" jste si už řekli. Teď je ten správný čas na výběr SVATEBNÍ CESTY". Inspirujte se na mých stránkách www.ca-drasi.cestovniagentura20.cz, kde najdete široký výběr zájezdů do celého světa. Napište mi na e-mail ca.drasi@gmail.com, ráda Vám poradím, pomohu a zařídím. Využijte NOVOMNŽELSKÉ SLEVY! Nyní navíc přidám PRAKTICKÝ CESTOVNÍ DÁREK ZDARMA! Těším se na Vaše poptávky. Drahomíra Silberová”
(Před 7 měsíci)

Z vlastní zkušenosti mohu doporučit Bulharsko, letovisko Primorsko. Vejdete se z cenou za osobu do 10000 letecky. Jsou tam dvě krásné písečné pláže, spousta restaurací, kaváren. Širokou nabídku zájezdů nejen do Bulharska mám na mých stránkách.
14. kvě 2014 ve 22:10  •  www.ca-drasi.cestovniagentura20.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nemja
7
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 31 příspěvků. Má 5 přátel. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
nemja
7
Registrovala se 15. března 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 31 příspěvků. Má 5 přátel. Region Uherské Hradiště.
 Nás taky vyšlo Bulharsko - Primorsko na nějakých 18000 + nějaké peníze na tam a to jsme tam ty peníze ještě pořádně roztáčeli, aby jsme je nevezli zpátky domů emoticon Jo a to bylo v hlavní sezónu, přelom červenec / srpen.
14. kvě 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cadrasi (29 r.)
Drahomíra Silberová PRO

5

(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
cadrasi (29 r.)
Drahomíra Silberová PRO

5

(Před 7 měsíci)

I takový gurmánský zážitek můžete v Bulharsku zažít. A navíc se najíte v restauracích za levný peníz. emoticon
14. kvě 2014 ve 22:54  •  www.ca-drasi.cestovniagentura20.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí