Svatební cesta do Mexika. Byly jste tam?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
ahojky holky chtěla bych poradit,pořád vybíráme místečko pro naší svatební cestu,včéra jsem projížděla net a Čedok nabízí zajímavé ceny do mexika,ale na poslední chvíli-odlet třeba do 5 dnů,ale ty ceny jsou lákavé.Byla jste některá v mexiku?a jaká pláž nebo hotel stojí za to?nabízí jen snídani dá se tam něco koupi a jak je to drahé?moc děkuji za informace ;-)
Odpovědět
1
4
5
jana: no tak preferuji mega vedro! Nechci aby to dopadlo jako na Mauritiusu, byli jsme tam v jejich zimě a nebylo takový vedro an který jsme zvyklý! Ale tak Karibik je Karibik ne? My byli v Karibiku už takhle v červenci, tak doufám, že Mexiko není vyjímka! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no prave je to karibik no my jsme meli nekolik dni osklivo a myslim ze to bylo fajn protoze se to dalo vyuzit na vylety teda jeden den co prselo jsme sli do mesta pak bylo zatazeno tak jsem jeli na vylet takze se to vyuzit i takhle ale jinak je prej idealni termin na tuhle cast mexika prosinec
Odpovědět
no ale já právě mohu jet jen v červenci! tak proto se na to ptám...
Odpovědět
Profilova fotka
no zkus se poradit s cestovkou oni maji urcite nejlepsi prehled
Odpovědět
Holky, není v červenci v karibiku hurikánová sezona?!
Odpovědět
Profilova fotka
no to jsem si taky myslela nebo aspon bourkova ale nebyla jsem si jista ikdyz je pravda ze pred tremi lety mexiko zasahl hurikan prave v lete
Odpovědět
tak v karibiku je myslím od října do září hurikánová sezona. ale my v tom červenci tam jezdíme vždycky. spíš ty hurikány jsou až v tom srpnu no! ale je fakt, pokud si dopbře pamatuju, že minulý rok jsme byli na Jamajce v červenci a v Mexiku byli hurikány! :-|
Odpovědět
vero, v cervenci bude v mexiku v karibiku pres 30(23 stupnu je blbost), hurikany zacinaj ke konci leta..behem srpna a konci koncem rijna..proto je high season v mexiku zima a jaro..nicmene my vzdycky byli v obdobi od cervence do rijna a nikdy jsme zadnej hurikan nezazili.. tech hurikanu je par behem techle mesicu a vetsina z nich neni ani nijak zasadni a vubec se nemusi dotknout zrovna toho mista, kde budete..navic se muzete pojistit..
Odpovědět
catf: my právě byli vždycky v karibiku cervenec srpen a taky jsme nic nezažili.....a doiufám, že nezažijeme! :-N
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj holky, přemýšlíme s manželem, že vyrazíme někam koncem dubna / začátkem května. Má někdo zkušenost, jaké je v Mexiku v tuto dobu počasí? A popřípadě kam tam jet, kde je to nejhezčí x-)
Odpovědět
gabi: my letíme do Catalonia Royal Tulum! ten je nádhernej! jinak je pěknej i Quetzal a iBerostar Cozumel!
Odpovědět
Profilova fotka
gabikri - duben i kveten je super, cekej i velike horko.. Je teda pravda, ze se celkove meni pocasi vsude ve svete, ale deste, zima ani hurikany v tomto obdobi normalne nejsou. Zalezi, zda chcete vicemene lezet na plazi nebo cestovat. Byla jsem na Cozumelu, ten je spis valeci, ale zrovna jsme chytli "oko" hurikanu, taky zajimavy zazitek :-) , z Cancunu se daji podnikat krasne vylety - Chichen Itza, Tulum, Coba atd. Krasne a luxusni je Los Cabos. Hodne "mexicke" jsou pak Puerto Vallarta a Ixtapa.
Odpovědět
Článek se načítá
holky díky, dám vědět, jak jsme se rozhodli ;-)
Odpovědět
No tak to je smůla..člověk chce jednou za uherák někam za exotikou a ona je tam zrovna prasečí chřipka :-| já se picnu 8-(
Odpovědět
gabi: no taky jsem koukala!! :-( snad v tom červenci už to bude ok!! :-S
Odpovědět
Veru zrovna dnes říkali v rádiu, že doporučují dovolenou v Mexiku zrušit :-| tak snad to bude fakt do července dobrý :-S
Odpovědět
nysek: no snad jo, třeba to je nafoukli, znáš to! ještě ministerstvo nevydalo žádné prohlášení o tom, že by mexiko bylo nebezpečné, tak sad to bude ok.... |-|
Odpovědět
už prej mnoho zemí včetně Čr provádí opatření, teď říkali, že už se ta prasečina dostala do EU-konkrétně Španělkso
Odpovědět
anetko a za 4-5 týdnů má dorazit k nám, no to je fakt super a my máme jet za 8 týdnů!!! no já nevím jak by to bylo, kdyby ministerstvo vydalo prohlášení, že Mexiko je nebezpečná země a nesmělo by se tam jet, jestli by ck nám vrátili prachy, nebo aspoň dali jinej termín, třeba až někdy na příští rok.....fakt nevím, jak říkám, radši se nechám pojistit...,ale ani v tomto případě nevím jak to chodí?? :-| že při zrušení se nám vrátí například 95% z celé částky?? :-.
Odpovědět
http://www.novinky.cz/zahranicni/amer...
Odpovědět
no, tak nám zrušili let!!:o( prý jak se lidi bojí, tak to rušejí a nemají zaplněný letadlo! :o( 8-( chjo!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Zdravím nevěsty či manželky:o) Také se chystáme v listopadu (snad to vyjde) do Mexika. Chceme hlavně do Cancúnu, ale rádi bychom Yucatan, trochu více procestovali. Chceme jet bez cestovky, takže bych vás chtěla poprosit o nějaké tipy na návštěvy, případně i ubytování :o) Chci se taky zeptat, zda není problém ubytování v hostelech, byla jste tam některá z vás ubytovaná?
Odpovědět
Nechci nikoho lekat,ale pred 2roky na zacatku listopadu v cancunu LILO kazdej den,na net jsem cetla ze uz ma bet v listopadu Hezky,.
Odpovědět
A hezky nebylo
Odpovědět
Profilova fotka
ivetul: No u nás to vypadá, že se to stejně asi posune až na prosinec, kdoví zda ne až na leden. Přítel asi nedostane v listopadu dovolenou :o( No budeme to řešit až po svatbě, tak uvidíme.
Odpovědět
v prosinci nebo v lednu tam bude krasne.doporucuji navstivit narodni parky xel ha a xcaret
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
@ivetul Xel-ha a Xcaret bezkonkurenční. Nádhera. Já si tam zaplavala i s delfíny, měla jsem 2 jen pro sebe na půl hodiny, úžasné. A krásná byla taky ta jejich noční show....
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
4
5
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?